Agencja detektywistyczna oszukała klientów

Agencja detektywistyczna oszukała klientów

Czasami czytając gazetę, można trafić na różne dziwne artykuły. Ostatnio miałam taki właśnie przypadek. Aż mi się przykro zrobiło, że takie wypadki się zdarzają. 

Agencja detektywistyczna była nieuczciwa

agencja detektywistycznaNiedawno kiedy przeglądałam lokalną gazetę to natknęłam się na artykuł, że pewna agencja detektywistyczna warszawa oszukała swoich klientów. Ponoć byłą to jakaś nowa agencja z Warszawy i kusiła swoich klientów niskimi cenami. Wiele osób nie sprawdzało referencji pracujących tam detektywów i dlatego wpadli w kłopoty. Nie wiem dlaczego wcześniej taka sprawa nie wyszła na jaw. Przecież skoro komuś powierza się swoją sprawę i swoje pieniądze to należy sprawdzić taką osobę. Biuro detektywistyczne w którym pracuję łatwo sprawdzić, bo są podane nasze imiona i stopnie policyjne, wraz ze zdjęciami. Dzięki temu każdy może się przekonać, że nie jesteśmy zgrają domorosłych detektywów, tylko jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dobrze, że przynajmniej taka sprawa wyszła na jaw. Z jednej strony pewnie teraz każdy detektyw będzie miał pod górkę, bo klienci będą patrzyli na niego podejrzliwie, szczególnie jeśli nie będzie miał wygórowanych cen. Jedna dobrze, że tacy ludzie nie będą niszczyli opinii na temat naszego zawodu. Wiadomo, że dobry detektyw musi długo pracować na swoją renomę. Nawet jak miał wysoki stopnień w policji to i tak jako prywatny detektyw musi się wykazać, żeby mieć pozytywne opinie wśród swoich klientów. Nic nie dostaje się za darmo.

Biuro detektywistyczne też musi być przygotowane na każde zlecenie i mieć odpowiedni sprzęt, ale pewnie tamci oszuści powiedzieli, że wszystko mają na zapleczu, albo ze tutaj tylko przyjmują klientów, a ,,kwatera dowodzenia” jest gdzie indziej. Przynajmniej teraz ich ścigają.

Komentarze są wyłączone.