Atrakcyjne meble industrialne

Atrakcyjne meble industrialne

W salonach meblowych proponowane są produkty w różnych wymiarach, stylach i kolorach. Z łatwością można wybrać takie modele, które będą idealnie pasowały do aranżacyjnej przestrzeni oraz oczekiwań domowników. Nie brakuje też efektownych dodatków i dekoracji.

Nowatorskie szafki RTV

loftowa szafka rtvOd pewnego czasu ogromnym zainteresowaniem cieszy się styl industrialny. Na pierwszy rzut oka takie aranżacje mogą sprawiać wrażenie nieco surowych, ale wystarczy odpowiednio sposób dobrać elementy, aby zyskać nastrojowy i przytulany klimat. Projekty charakterystyczne dla stylu loftowego to połączenie litego drewna z detalami wykonanymi z metalu. Taki trend widoczny jest w rozmaitych projektach meblowych. Mogą to być różnego typu szafki, komody oraz regały. Dużą zaletą takich mebli jest wysoka funkcjonalność – przykładowo regały posiadają dużą ilość praktycznych i stabilnych półek, na których można swobodnie rozmieścić wiele potrzebnych rzeczy. W domowej strefie relaksu może znaleźć się oryginalna loftowa szafka RTV, na której będzie wyeksponowany sprzęt multimedialny. Takie stoliki RTV oferowane są w różnych wymiarach i kolorach, ale zawsze wyróżniają się niebanalnym designem. Konstrukcja takich szafek może uwzględniać półki otwarte bądź zamykane na klasyczne drzwiczki. Bardzo efektownie wyglądają też szafki RTV z praktycznymi szufladami. Warto pamiętać,że meble industrialne cechuje nie tylko modna stylistyka, ale też solidne wykonanie.

Wysokogatunkowe meble loftowe realizowane są z trwałych materiałów, które gwarantują satysfakcjonującą estetykę. Nowoczesne projekty industrialne można wkomponować do różnych pomieszczeń – pokoju dziennego, sypialni, aranżacji młodzieżowej, a także do przedpokoju. W zależności od potrzeb można wybrać odpowiednie rozwiązania.

Komentarze są wyłączone.