Z balonami do modelowania jest ciekawiej

Z balonami do modelowania jest ciekawiej

Spotkania towarzyskie są potrzebne każdemu. My mamy grupkę swoich przyjaciół i na zmianę organizujemy spotkania w miłym gronie. Oczywiście za każdym razem robimy coś równie miłego i zdecydowanie kreatywnego.

Balony do modelowania zabijają nudę

balony do modelowaniaPostanowiliśmy sobie, że będziemy spędzać ten czas pożytecznie. Chociaż niekiedy zapominamy się i stawiamy jedynie na zabawę. Różnie to wyglądało, były i wycieczki rowerowe i pikniki nad rzeką. Te aktywności na świeżym powietrzu bardzo przypadły mi do gustu. No tak, ale co zrobić zimą? Albo kiedy na dworze szaleje burza? W ten sobotni wieczór znaleźliśmy się właśnie w takiej sytuacji. Mieliśmy zaplanowany wypad nad pobliskie jezioro. Niekoniecznie mieliśmy się kąpać, ale piłka plażowa była przez każdego z nas bardzo lubiana. No cóż, pozostało nam zostać w domu i chociaż spędzić razem czas. Jednak w ostatniej chwili przypomniało mi się, że przecież mam balony do modelowania. Skoro i tak siedzimy i się w zasadzie nudzimy, to dlaczego by nie popracować nad kreatywnością w ten sposób? Wyciągnęłam całą paczkę i przyniosłam pompkę, balony miałam jeszcze z urodzin Stasia. Na początku podeszli do tego pomysłu sceptycznie, ale są otwarci na wszystko i szybko przystąpiliśmy do zabawy. Okazało się, że niektórzy z nas mają zdecydowanie wyjątkowe zdolności manualne.

Po raz pierwszy balony do modelowania przeznaczone w większości przypadków dla dzieci, okazały się świetnym zajęciem również dla dorosłych. Powstało wiele fajnych kształtów i postaci, nawet pokazałam je Stasiowi następnego dnia i niektóre wybrał jako swoje ulubione.

Więcej: balony do modelowania

Komentarze są wyłączone.