Becik zakupiony dla synka

Becik zakupiony dla synka

Niecały rok temu zostałem szczęśliwym ojcem mojego pierwszego dziecka – syna o imieniu Mariusz. Moja żona jest bardzo odpowiedzialną kobietą, dlatego stara się zapewnić mu jak najlepszą opiekę, aby nic naszemu dziecku się nie stało oraz żeby nic złego mu się nie przytrafiło.

Zakup odpowiedniego becika

beciki dla niemowlątNasz maluch jest wyjątkowo energiczny i często lubi wyrywać się z rąk, pomimo tego, iż staramy się go dosyć pewnie i bezpiecznie trzymać. Niestety, zaczynało to być coraz bardziej problematyczne, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup odpowiedniego becika. Beciki dla niemowląt możemy dostać w większości sklepów z wyposażeniem dla dzieci, dlatego powiedziałem żonie, że po powrocie z pracy wstąpię do jednego sklepu, aby rozejrzeć się za becikami. Znalazłem naprawdę ładny becik w czerwonym kolorze, który idealnie wpasuje się w kolor naszego obecnego łóżeczka, w którym wyleguje się nasz maluszek. Po przyjeździe do domu, nie mogłem doczekać się, aż moja żona zobaczy nasz nowy nabytek. Po rozpakowaniu becika i sprawdzeniu, czy wszystko jest z nim w porządku, mogliśmy sprawdzić czy nasze dziecko polubi przebywanie w tym komfortowym miejscu. Okazało się, że nasz synek bardzo lubi leżeć w beciku i czuje się w nim bezpiecznie, ponieważ od razu, kiedy go w nim trzymamy, uspokaja się i nie próbuje się nigdzie wyrywać. Zauważyliśmy, że ostatnio coraz częściej płakał i nie wiedzieliśmy czy coś go boli, ale okazało się, że zakupienie becika załatwiło sprawę.

Nasze dziecko już nie płacze i naprawdę dobrze się czuję będąc w beciku. Lubi w nim leżeć i przeważnie to właśnie w nim zasypia najszybciej. Nie musimy się już obawiać, że dziecko przez przypadek wymiga nam się z naszych rąk, dlatego każdemu rodzicowi, który również poszukuje rozwiązania, mogę polecić spróbowanie właśnie tego.

Komentarze są wyłączone.