Bezpieczne auto na akumulator

Bezpieczne auto na akumulator

 

Sklepy zabawkowe są wręcz przepełnione przeróżnymi zabawkami przeznaczonymi dla dzieci w różnym wieku. Jednak najpopularniejsze są te, które aktywują całe ciało i można ich używać na zewnątrz. Najlepszym przykładem są samochodziki elektryczne.

Dla kogo są przeznaczone autka na akumulator?

auto na akumulator dla dzieci dwuosoboweDzieci w nieco inny sposób interesują się motoryzacją niż dorośli, ale z pewnością uwielbiają jeździć samochodami. Chcąc im zrobić niespodziankę, można im wręczyć auto na akumulator dla dzieci dwuosobowe. Jeżeli posiadamy bliźniaki albo maluchy w podobnym wieku, to będzie to świetny pomysł. Dzieci z pewnością będą zachwycone takim pojazdem i przez długi czas nie będą chciały iść na spacer, a jedynie jechać. W samochodziku jest wystarczająco dużo miejsca, aby dwójka maluchów mogła się swobodnie poczuć i nawet wyprostować nóżki. Dzięki napędowi elektrycznemu, dzieci nie muszą używać jakiejkolwiek siły do kierowania pojazdem. Wystarczy opanować kierownicę, pedał gazu i kilka przycisków odpowiedzialnych za kierunek jazdy, aby sprawnie się nim poruszać. Maksymalna prędkość z jaką mogą się poruszać pojazdy na akumulator, to zaledwie pięć kilometrów, więc jest to bezpieczna prędkość. Wiele modeli aut elektrycznych posiada w zestawie zdalnie sterowny pilot, dzięki któremu może na przykład rodzic kierować nim w czasie spaceru, albo kiedy w środku jedzie młodsze dziecko niż wymagane trzy lata. Samochodziki są wyposażone w klakson, sygnalizację dźwiękową, światła przednie i tylne oraz nawet w niewielki bagażnik.

Ponieważ autka wyglądają jak wierne kopie prawdziwych modeli, to dzieci bardzo chętnie z nich korzystają. Choć przez chwilę mogą się poczuć jak prawdziwi dorośli, gdyż samodzielnie kierują pojazdem. Ceny autek zaczynają się od 200zł, a kończą nawet na 1000zł.

 

Komentarze są wyłączone.