Bezpieczny krem Alphanova

Bezpieczny krem Alphanova

 

Ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważna dla każdego człowieka, bez względu na fototyp skóry. Promienie słoneczne mogą powodować poważne poparzenia, więc nie warto ich lekceważy. Koniecznie trzeba stosować odpowiednie kremy z filtrami.

Jak działa krem z filtrem pięćdziesiąt?

alphanova 50Wiele osób bagatelizuje sposób opalania, ponieważ liczy się dla nich jedynie złota opalenizna. Faktycznie, wygląda ona bardzo ładnie, ale kosztem zdrowia naszej skóry. Promienie słoneczne przedostają się do głębszych warstw naskórka i uszkadzają komórki, przez co nasza skóra szybciej się starzeje. Żeby tego uniknąć, najlepiej stosować krem firmy Alphanova 50, który zapewnia stałą ochronę przed promieniowaniem. Jest to obecnie najwyższy filtr na rynku, który powinny stosować osoby z jasną karnacją, wrażliwą skórą i dzieci. W sprzedaży znajdziemy kremy z różnymi filtrami, które są znacznie niższe, ale one lepiej się sprawdzają u osób i ciemnej karnacji. Krem Alphanova jako jeden z nielicznych na rynku, posiada w stu procentach naturalny skład, więc bez kłopotu mogą z niego korzystać alergicy, bo jest hipoalergiczny. Ma lekką konsystencję, która się nie klei, nie lepi i nie pozostawia tłustych śladów na skórze. Marka Alphanova posiada w swojej ofercie produkty z filtrami przeciwsłonecznymi w formie kremów, mleczek, sprayów i żeli, natomiast ich pojemność waha się od pięćdziesięciu do dwustu mililitrów. Można je zabrać ze sobą na spacer, czy na wakacje, gdyż mają praktyczne opakowania, które zmieszczą się do każdej torebki.

Na rynku znajdziemy wiele kosmetyków chroniących nas przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale niewiele z nich ma w całości naturalny skład. Wszystkie produkty marki Alphanova możemy dostać prawie w każdej aptece w przystępnej cenie.

 

Komentarze są wyłączone.