Bramy segmentowe do zakładów przemysłowych

Bramy segmentowe do zakładów przemysłowych

Zakłady przemysłowe to miejsca, w których przechowywane są nie tylko materiały, ale też gotowe produkty lub wartościowe urządzenia – warto zabezpieczyć je przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, a także przed kradzieżą. Wykańczając taki budynek należy pamiętać o dobraniu odpowiednich drzwi, które oddzielą wnętrze od podwórza oraz pozwolą na prawidłowe zamykanie zakładu.

Jak wybrać bramę segmentową?

bramy segmentoweZakłady przemysłowe to miejsca wymagające solidnego zabezpieczenia przed kradzieżą – przechowywane są w nich zazwyczaj wartościowe materiały oraz maszyny. Ponadto miejsca takie warto chronić przed czynnikami atmosferycznymi, a przede wszystkim przed deszczem, gdyż wilgoć może mieć szkodliwy wpływ na wiele znajdujących się w budynku elementów. Solidne bramy segmentowe oddzielają hale od podwórzy, zapewniając pracownikom komfortowe warunki do wykonywania służbowych obowiązków oraz zabezpieczając własność firm przed uszkodzeniem lub kradzieżą. Jak wybrać bramę segmentową? Należy skupić się tutaj przede wszystkim na materiale, z którego została wykonana – musi być nowiem odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Spore znaczenie mają również wymiary bramy, gdyż muszą pozwalać na swobodne wjeżdżanie do budynku użytkowanymi w zakładzie pojazdami. Warto też pamiętać o funkcjonalnych dodatkach, takich jak np. fotokomórka umożliwiająca bezdotykowe otwieranie bramy – jest to wygodne w przypadku wjeżdżania do hali różnymi maszynami.

Solidna brama to niezbędny element wyposażenia każdego zakładu przemysłowego – minimalizuje bowiem ryzyko kradzieży wartościowych materiałów oraz urządzeń. Na rynku dostępne są modele o rozmaitych kolorach oraz wymiarach, wobec czego można w łatwy sposób wersję, która najlepiej sprawdzi się w danym budynku

Komentarze są wyłączone.