Długopisy do biura i nie tylko

Długopisy do biura i nie tylko

Szukałam ciekawych rozwiązań w temacie gadżetów reklamowych, jednak zawsze coś mi w nich nie odpowiadało. Kubki z logo były ładne i praktyczne, ale do biura, a nie po to, żeby je rozdawać klientom, którzy nie będą mieli gdzie ich wsadzić. Torby bawełniane są dosyć modne, ale każdy już chyba dostał ich co najmniej dwie od różnych firm, czy sklepów.

Długopisy z logo firmy

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemPrzypinki noszą osoby młode, przypinają je sobie do plecaków i toreb, ale starsi ich nie chcą. A o krówkach reklamowych szybko się zapomina. Zjada się je, papierek wyrzuca i tyle było z reklamy. Dlatego mimo wszystko uznałam, że długopisy reklamowe z własnym nadrukiem będą najbardziej odpowiednie. Przede wszystkim długopisy są bardzo tanie. Nawet jeśli zamówi się ich tysiąc sztuk to nie wyda się na nie milionów monet. Po drugie, są niewielkie i lekkie, dlatego nie sprawiają problemów przy przechowywaniu i w transporcie. Moja nazwa firmy oraz logo są dosyć krótkie, także bez problemu zmieściły się na obudowie długopisu. Kolor obudowy, zakrętki mogłam dopasować do barw firmy. Poza tym do wyboru były różne długopisy, nie tylko te zwykłe, plastikowe, ale także metalowe oraz ekologiczne z papierową obudową.  Mi się spodobała szczególnie opcja metalowa, bo taki długopis był solidniejszy i doskonale się prezentował. Poza tym, chciałam je wykorzystać w różny sposób.  Część długopisów chciałam zostawić w biurze, ale planowałam też zabierać je na targi by dawać klientom jako prezent, wraz z folderami.

Moim zdaniem długopisy reklamowe to była dobra opcja. Nie kosztowały wiele, są bardzo praktyczne i to świetna reklama. Długopis używa się przez długi czas, zatem reklama przez długi czas oddziałuje. Dlatego też jak skończą mi się te długopisy to na pewno zamówię kolejną partię.

Komentarze są wyłączone.