Dobór pieluch tetrowych

Dobór pieluch tetrowych

Znane wszystkim pieluchy z tetry to po prostu materiał wykonany z wysokiej jakości bawełny. Jest on wielokrotnego użytku i ma naprawdę wiele zastosowań w przypadku opieki nad dzieckiem, a także mogą zostać doskonale wykorzystane do innych czynności w przyszłości. Skupmy się jednak na doborze tetry dla maluszka.

Wybór pieluszek tetrowych dla dziecka

pieluchy tetroweKomponując wyprawkę na malucha, który niedługo się urodzi pamiętamy o wielu rzeczach jak zapas ubranek, pieluch, butelki ze smoczkami i zabawki. W tym zamieszaniu często zapominamy jak dobrym wyborem mogą być pieluchy tetrowe będące materiałem wielokrotnego użytku. Należy jednak pamiętać, iż kupując je muszą one mieć jak najwyższą gramaturę materiału, a dodatkowo niech będą większe. Dzięki temu spiszą się w wielu sytuacjach. Można stosować je jako pieluchy, które później będziemy musieli wyparzać i gotować przed kolejnym zastosowaniem. To też doskonały kocyk na letnie dni, który ochroni przed promieniowaniem słonecznym. Warto też wspomnieć, iż niektóre noworodki traktują pieluszki tetrowe jak pluszaki i śpią do nich przytulone. Tetra przyda się też w przypadku, gdy poza domem uleje się naszemu dziecku możemy mu podłożyć tetrę pod głowę albo będziemy musieli je przewinąć i nigdzie nie będzie do tego stosownego miejsca. Ten skrawek materiału nie zajmuje wiele miejsca w torbie, a przy okazji jest tani oraz wytrzymały, dlatego warto kupić cały komplet.

Młodzi rodzice często nie wiedzą jak doskonałym wynalazkiem dla dziecka są pieluchy z tetry. Mają one szereg zastosowań, które są ciągle powiększane, gdyż kreatywne matki i ojcowie wykorzystują ten prosty materiał na wiele sposobów. Dodatkowo nie są one drogie i bardzo łatwo je wyparzyć przed kolejnym zastosowaniem. Warto je mieć w domu.

Komentarze są wyłączone.