Dobre kosmetyczki w Katowicach

Dobre kosmetyczki w Katowicach

Zbliżał się dzień mojego ślubu, a wszystkie ustalenia oraz sprawy związane z ego organizacją były już na załatwione. Postanowiłam skorzystać z okazji i poświęcić trochę czasu swojej urodzie. W związku z tym, zaczęłam szukać odpowiedniej osoby, która miała mi w tym pomóc.

Profesjonalne kosmetyczki w Katowicach

kosmetyczka katowicePewnego dnia, usiadałam wygodnie w fotelu i zaczęłam przeglądać różne oferty salonów urody w moim mieście. Doszłam do wniosku, że jeżeli potrzebna jest kosmetyczka Katowice niewątpliwie miały sporo do zaoferowania, ponieważ w moim mieście wiele było usług tego typu. Telefonicznie umówiłam się na zabiegi kosmetyczne i czekałam na wizytę. Już przy wejściu do salonu powitała mnie sympatyczna recepcjonistka, a ja odprężona usiadłam na wygodnym fotelu. Następnie, kosmetyczka zmyła mój makijaż i rozpoczęła zabieg oczyszczania twarzy z martwego naskórka przy pomocy peelingu kawitacyjnego. Po kilku minutach poczułam przyjemne orzeźwienie na twarzy, ponieważ kosmetyczka zaaplikowała odżywczą maseczkę z alg i poleciła mi pozostać w niej do wyschnięcia. W tym czasie zajęła się moimi brwiami, które ładnie wyregulowała i nałożyła hennę. Po zdjęciu maseczki, moja twarz została nawilżona specjalnym olejkiem, który od razu wchłonął się w skórę. Później, usiadłam przy stoliku do manicure, a kolejna kosmetyczka zajęła się moimi dłońmi, na które nałożyła silnie nawilżającą maskę oraz specjalne rękawiczki. Po upływie paru chwil, zajęła się także moimi paznokciami, które ładnie wyprofilowała oraz pomalowała lakierem hybrydowym. Po wyjściu z salonu jeszcze przez kilka tygodni czułam się świetnie i wiedziałam, że na kilka dni przed ślubem ponownie tam zawitam.

Byłam bardzo zadowolona z tego, że poświęciłam jeden dzień, aby zadbać o swoje samopoczucie. Udałam się do jednego z lepszych salonów urody w moim mieście, a sympatyczne panie zajęły się moją cerą i sprawiły, że wyszłam stamtąd odprężona i dopisywał mi dobry humor.

Komentarze są wyłączone.