Dobry mop Vileda

Dobry mop Vileda

 

W starych mieszkaniach na podłogach najczęściej są parkiety, natomiast nowe budownictwo zastępuje je tańszymi i łatwiejszymi w pielęgnacji panelami. Czyszczenie powierzchni płaskich wymaga zastosowania odpowiednich środków, które usuną wszelkie zabrudzenia.

Zastosowanie mopa firmy Vileda

vileda mop ultraKiedyś do czyszczenia podłogi stosowało się szmatę i wiadro z wodą. Trzeba było ją na kolanach kilkukrotnie myć, aby była naprawdę czysta. Na szczęście mamy do dyspozycji nowoczesne mopy, które sprawiają, że to zadanie jest banalnie proste i nie wymaga wysiłku. Vileda mop ultra jest jednym z najnowocześniejszych modeli, które występują w prostokątnym kształcie. Jest to płaski mop z rurą teleskopową więc dostaniemy się nim w każdy zakamarek mieszkania. Posiada on system łatwego złożenia i rozłożeniu przy użyciu nożnego przycisku, a więc nie musimy brudzić rąk. Do kompletu firma Vileda sprzedaje specjalnie dopasowane wiaderka i odsączarką, przez co nie musimy ręcznie płukać mopa. Zakładanie go na stopę czyszczącą jest banalnie proste, gdyż zapinany jest na cztery zatrzaski umiejscowione na górnej części stopy. Mop jest wykonany z dwóch rodzajów włókien, które doskonale czyszczą, ścierając plamy po jedzeniu, błocie, czy napojach. Nie powoduje zarysowań na powierzchni podłogi i jest polecany do czyszczenia paneli, parkietów, czy płytek. Dzięki obrotowej funkcji, z łatwością można  mopem Vileda manewrować pomiędzy meblami, czy wjechać pod łóżko. Jego obsługa jest niesamowicie prosta i przyjemna.

Wymiana mopa powinna następować co kilkadziesiąt użyć, ponieważ włókna się wycierają i stają się coraz mniej skuteczne. Jego wymiary, to dwadzieścia pięć na szesnaście centymetrów, więc całkiem spora powierzchnia do sprzątania. Jego cena to około pięćdziesiąt złotych.

 

Komentarze są wyłączone.