Dużo markowych fotelików samochodowych w sklepie

Dużo markowych fotelików samochodowych w sklepie

Kiedy moja siostra poinformowała mnie, że jest w ciąży, to nawet się nie zdziwiłam. Była jeszcze młoda i dlatego zaoferowałam jej pomoc. Wprowadziła się do mojego mieszkania, które było przestronne. Przygotowałam też pokój dla dziecka i kupiłam mnóstwo zabawek czy ubrań.

Kupno bezpiecznego fotelika samochodowego dla dziecka

fotelik samochodowy sparcoJa nie miałam dzieci i nie planowałam zakładać rodziny. Pomoc siostrze była dla mnie sprawą ważną i dlatego wszystkim zajmowałam się osobiście. Byłam starsza i wiedziałam lepiej, co będzie dla niej i jej dziecka dobre. Kiedy Natasza urodziła, to zatrudniłam opiekunkę, która jej pomagała. Planowałam jeszcze kupić jakiś solidny fotelik samochodowy Sparco, bo często zabierałam małego do rodziców. Siostra uczyła się jeszcze i naciskałam, żeby skupiła się na nauce. Wybrałam ten konkretny fotelik, ponieważ znałam tę markę i wiedziałam, że foteliki były bardzo bezpieczne. Po pracy zahaczyłam o sklep, w którym było mnóstwo markowych fotelików dziecięcych do samochodu i poprosiłam sprzedawcę o ten konkretny. Nawet nie zdziwił się, że właśnie takiego wyboru dokonałam, ponieważ jak stwierdził, była to marka najchętniej wybierana przez rodziców. Fotelik od razu zamocowałam na tylnym siedzeniu. Po obiedzie zabrałam Antosia, syna mojej siostry do rodziców. Podroż bardzo mu się się podobała i zaciekawieniem się rozglądał. Pierwszy raz jechał samochodem i wszystko go ciekawiło. Fotelik sprawdził się świetnie i wiedziałam, że mały bezpiecznie podróżuje.

Kiedy siostra napisała maturę, to miała więcej czasu, by zajmować się synem. Znalazła nawet pracę i miała swoje pieniądze. Nadal u mnie mieszkała z synem, którego właściwie wspólnie wychowywałyśmy. Antoś był moim oczkiem w głowie i kochałam tego dzieciaka ponad wszystko.

Komentarze są wyłączone.