Elegancka księga dla gości weselnych

Elegancka księga dla gości weselnych

Przygotowania do ślubu rozpoczynają się już nawet na kilka lat wstecz, szczególnie gdy przyszłe panny młode chcą, aby wszystko prezentowało się i przebiegało wręcz idealnie. Niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego miejsca, w których zorganizowane zostanie przyjęcie weselne oraz odpowiednia aranżacja wnętrza. Obecnie przyjęcia ślubne są organizowane najczęściej w nieco nowoczesnym i minimalistycznym stylu, jednak wciąż warto pamiętać o kluczowych elementach wystroju sali.

Księga gości weselnych – wyjątkową pamiątką 

oprawiona księga gości weselnych - sklepNiektórzy rezygnują z księgi, co jest ogromnym błędem, ponieważ zamieszczane wewnątrz wpisy naszych bliskich staną się przepiękną pamiątką jednego z najważniejszych dni w życiu. Warto więc jednak przemyśleć zakup takiego akcesorium ślubnego, które z pewnością pozytywnie zaskoczy bliskich. Dobrze, aby była to pięknie i stylowo oprawiona księga gości weselnych – sklep, który oferuje tego rodzaju produkty z pewnością zadba o spójność wykończenia z pozostałymi dekoracjami znajdującymi się na sali. Dobrze uprzedzić naszych gości o tym, że oczekujecie od nich miłego czy zabawnego wpisu zamieszczonego w księdze – taka informacja może na przykład znaleźć się już na wręczanych zaproszeniach. Uniknie się wtedy niezręcznych sytuacji i wymyślania na poczekaniu życzeń czy miłych słów dla świeżo upieczonej pary młodej.

Do wyboru mamy wiele różnych ksiąg – sporych, gdy zapraszamy naprawdę wielu bliskich, jak i nieco mniejszych – idealnych na kameralne przyjęcia weselne. Wśród pozostałych dodatków możemy wymienić kolorowe winietki, zawieszki na alkohol, kotyliony dla najbliższych, tablicę z rozmieszczeniem stołów oraz weselną ściankę znajdującą się tuż za siedzeniami pary młodej. Oczywiście nie należy również zapominać o żywych kwiatach.

Komentarze są wyłączone.