Folia one way vision do tymczasowego obklejenia samochodu

Folia one way vision do tymczasowego obklejenia samochodu

Każda restauracja czy firma cateringowa na Boże Narodzenie przygotowuje ofertę specjalną. W menu pojawiają się ryby, szczególnie tradycyjny karp i ryba w galarecie, pierogi z rożnymi nadzieniami, zupa grzybowa i barszcz czerwony z uszkami, a na deser pierniczki z lukrem.

Folia one way vision jest dobrą reklamą, szczególnie w dużym mieście

roll upJuż w listopadzie udziela się atmosfera świąt, a klienci dopytują kiedy będzie można złożyć zamówienie na świąteczne potrawy, trzeba mieć zatem dla nich przygotowaną propozycję. Poza tym, że oferta musi być to jeszcze trzeba o niej powiadomić klientów. Na ulotki pozostawione przy kasie niewielu zwraca uwagę, a roll up Poznań postawiony przy drzwiach jest mijany bez zainteresowania. Co więc zrobić, żeby dotrzeć do klientów? W zeszłym roku wiele firm z Poznania postawiło na bożonarodzeniowe banery reklamowe, ale mi się ten pomysł nie podobał. Poza tym sama już go przetestowałam i wiem, że na różne banery zwracają uwagę tylko ludzie, którzy na kogoś czekają, nie maja co robić, więc się rozglądają i czytają takie banery. W tym roku postanowiłam zrobić coś oryginalnego i zainwestować w tymczasowe obklejenie samochodu. Folia one way vision jest czytelna dla każdego, ale też nie przeszkadza kierowcy, ponieważ z zewnątrz widać tylko czarną folię o strukturze plastra miodu. Poza tym najlepiej umieścić ją na tylnej i bocznych szybach, żeby każdy kto przejdzie obok firmowego samochodu lub będzie jechał za nim, będzie wiedział jaką mamy świąteczna ofertę i może zachęci go to do skorzystania z niej.

Myślę, że taka reklama jest dużo lepsza niż jakiś roll up, czy banery. Jest to reklama mobilna, więc powinna dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Taka folia one way vision nie kosztuje majątku, a jest bardzo skuteczna.

Komentarze są wyłączone.