Gdzie w Trójmieście zlecić projektowanie

Gdzie w Trójmieście zlecić projektowanie

Nigdy nie mieszkaliśmy w tak naprawdę dobrze urządzonym mieszkaniu. Dopiero parę miesięcy temu zupełnie przypadkiem natrafiłem na ogłoszenie od osoby, która na co dzień zajmuje się architekturą, jednak po godzinach świadczy dla swoich klientów właśnie takie usługi, jak projektowanie mieszkań.

Dobrze zaprojektowane wnętrze

projektowanie wnętrz trójmiasto

Wierzę, że ma wielu klientów, takich, jak my, którzy chcą odpowiednio dobrze zaprojektować każdy kąt w swoim mieszkaniu. Bardzo często jest to trudne zadanie, dlatego nie zamierzaliśmy niczego robić na własną rękę. Postanowiliśmy wybrać takiego pracownika, dla którego projektowanie wnętrz trójmiasto jest codziennością. Zależało nam na głowie pełnej pomysłów, dzięki czemu też nasze mieszkanie będzie wyglądać bardzo oryginalnie i będzie nietypowe. Za taką oryginalność jednak trzeba zapłacić. Usiedliśmy przy kawie z projektantem, a ten zaczął rozmowę od pokazania nam swoich projektów mieszkań. Mogliśmy porównać sobie mieszkanie sprzed jego pracy, a po jej wykonaniu. Efekty były widoczne na pierwszy rzut oka. Całe mieszkanie wyglądało o niebo lepiej. Po przedstawieniu nam cennika przeszliśmy do wymyślania, na czym nam zależy. Nie mieliśmy żadnego upatrzonego stylu, w którym chcielibyśmy urządzić mieszkanie, stąd też postanowiliśmy w całości zdać się na projektanta. Projektowanie wnętrz to przede wszystkim planowanie. To nam powtarzał od samego początku, a dopiero później realizacja, która również powinna być bardzo dobrze zaplanowana, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Chcieliśmy, żeby projektowanie naszych wnętrz przebiegło bardzo szybko i aby pracownik wyrobił się jeszcze przed naszym urlopem, który planowaliśmy za miesiąc. Było to jak najbardziej możliwe, dlatego też od razu wpłaciliśmy kaucję projektantowi i postanowiliśmy zacząć wspólnie działać.

Komentarze są wyłączone.