Haft komputerowy na koszulkach

Haft komputerowy na koszulkach

Nasza drużyna w Krakowie zaczynała być coraz liczniejsza. Zaczynaliśmy z naprawdę małym składem, który stopniowo się powiększał, aż doszliśmy do etapu, w którym było nas kilkanaście osób. Na jednym z drużynowych treningów powzięliśmy decyzję, że możemy być bardziej widoczni dla ogółu: pora było założyć własną stronę internetową i kupić koszulki z drużynowym logo.

Koszulki ozdobione haftem komputerowym

haft komputerowy krakówLogo mieliśmy już gotowe, używaliśmy go wcześniej na profilu w mediach społecznościowych, pozostawała więc tylko kwestia znalezienia firmy, która te koszulki dla nas zrobi, no i rzecz jasna wybrania metody: haft czy nadruk. Uznaliśmy, że hafy komputerowy będzie znacznie trwalszy niż nadruki, zwłaszcza, że planowaliśmy nasze nowe koszulki intensywnie użytkować, co przekłada się też na częstsze pranie. Znalezienie firmy, która zajmuje się haftem komputerowym nie było wcale trudne, wybraliśmy taką, do której nie musieliśmy sami dostarczać koszulek, ponieważ mogła nam zaproponować różne rozmiary i kolory. Wybraliśmy czarne, ponieważ na takim tle wyhaftowane logo będzie się ładnie prezentować i będzie dobrze widoczne nawet z daleka. Nie musieliśmy długo czekać na nasze zamówienie, po paru dniach było gotowe. Cieszyliśmy się, że zdecydowaliśmy się właśnie na haft komputerowy Kraków bowiem okazał się miastem, w którym ceny takiej usługi są bardzo atrakcyjne. Nie zapłaciliśmy wcale dużo, więc każdy członek drużyny mógł sobie pozwolić na koszulkę z logo.

Jakość haftu jest bardzo dobra, nitki są równo ułożone, całość jest dobrze wykończona, nic się też nie pruje. Każdy miał już okazję przetestować swoją koszulkę i wszyscy zgodnie uznali, że efekt jest bardzo dobry. Koszulki nosimy na drużynowych treningach i często również poza nimi, robiąc sobie przy okazji małą reklamę dla drużyny.

Komentarze są wyłączone.