Jak wpisać się do księgi gości?

Jak wpisać się do księgi gości?

Księga gości to bardzo prywatna pamiątka dla pary młodej na długie lata, do której bardzo często z sentymentem można wrócić i wspominać ten wyjątkowy dzień w życiu. Warto dokonać takiego wpisu, aby był unikalny, nawiązujący do pary młodej i własny, a nie skopiowany z internetu, czy pokrywający się z życzeniami na danej wcześnie kartce okolicznościowej.

Najładniejsze wpisy do księgi gości

księga weselna wpisyTo jak uzupełniamy księgę gości zależy od tego jak jest skonstruowana. Coraz częściej można spotkać księgi do uzupełniania, gdzie występują gotowe do wypełnienia ankiety odpowiadając na zadane pytania o zabawę albo dając wskazówki na przeżycie wielu lat w szczęściu i miłości. Jednak wiele osób stawia nadal na dawną formę w której mamy puste strony do wypełniania własnym tekstem. Warto wtedy aby księga weselna wpisy miała nie kończące się tylko na samych życzeniach. Treść fajnie jak nawiązuje do tego co para młoda lubi, albo wspólnych przeżyć jakie z nami mieli. Jeżeli nowożeńcy mają ulubione filmy, bajki można dołączyć wtedy cytat, który na pewno wzruszy i spodoba się młodej parze. Najlepiej wygląda jak tekst jest nasz, napisany od serca, zawierający odniesienia do pary młodej, wspominające wspólne wakacje, śmieszne wydarzenie, które warte jest opisania i które się nam z panna i panem młodym kojarzą. Starsze pary, jeżeli mają już kilkunastoletnie staże własnych małżeństw mogą zdradzić receptę na długie i szczęśliwe wspólne życie.

Jeżeli zamiast gotowego tekstu dokonamy własnego wpisu, nowożeńcom miło będzie przeczytać, co się z nimi kojarzy, wrócić do wspólnych wydarzeń sprzed lat, powspominać z uśmiechem na twarzy. Nie mniej ważne będzie sympatycznie odczytać jak dobrze się bawiliście na weselu, jak świetna była zabawa i jak wy będziecie to często wspominać.

Komentarze są wyłączone.