Jaki jest koszt zabiegu depilacji laserowej?

Jaki jest koszt zabiegu depilacji laserowej?

Każda kobieta chciałaby mieć piękne i gładkie ciało przez cały czas. Niestety w przypadku tradycyjnych metod depilacji takich jak golenie maszynką, depilacja woskiem czy depilatorem efekty utrzymują się od kilku do kilkudziesięciu dni. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na depilację laserową.

Depilacja laserowa – koszt zabiegu

laserowe usuwanie owłosienia wrocławDepilacja laserowa to zabieg, który polega na usunięciu niechcianego owłosienia za pomocą wiązki lasera. Wiązka ta wnika w głębokie partie naszej skóry i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami i włoski nie odrastają. Jednak, aby zabieg był skuteczny należy go powtórzy kilkukrotnie, ponieważ włosy mają swoje fazy wzrostu i podczas jednego zabiegu nie da się usunąć ich wszystkich. Wiele osób pyta o koszt takiego zabiegu, ale jego cena zależy od kilku czynników. Po pierwsze od miejsca, w których chcemy pozbyć się niepożądanego owłosienia, grubości oraz jego koloru. Zazwyczaj cena zabiegu waha się od 90 zł do nawet 550 zł za jeden zabieg. Niechcianego owłosienia można pozbyć się z każdej partii naszego ciała, twarzy, szyi, dekoltu, rąk, nóg, pleców, brzucha, piersi a nawet okolic bikini. Coraz częściej z zabiegu korzystają również panowie, którzy mają dosyć codziennego golenia się lub depilacji klatki piersiowej. Laserowe usuwanie owłosienia wrocław to zabieg w pełni bezpieczny jeśli wykonywany jest przez doświadczoną osobę, dlatego należy wybierać sprawdzone gabinety czy salony kosmetyczne.

Sama ostatnio korzystałam z tego typu zabiegów, ponieważ dzięki nim można pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze. Dzięki temu zyskuje sporo cennego czasu, który musiałabym poświęcić na depilację tradycyjnymi metodami. Poza tym w przeliczeniu nawet tych kilku zabiegów jakie należy wykonać wychodzi taniej niż w przypadku tradycyjnych metod depilacji.

Komentarze są wyłączone.