Jaki olej konopny jest najlepszy?

Jaki olej konopny jest najlepszy?

 

Kannabidiol (CBD) to unikalna, organiczna substancja, jaką znajdziemy wyłącznie w konopiach, toteż nie ma się co dziwić, że jest na nią tak duże zapotrzebowanie. Zwłaszcza, że jej właściwości mogą sprawić iż wyleczymy się z wielu chorób i dolegliwości, w których tradycyjna medycyna niewiele może pomóc.

Oleje konopne z CBD

olej konopny cbdMowa tu głównie o schorzeniach natury dermatologicznej, jak łuszczyca, egzema oraz atopowe zapalenie skóry. Pacjenci cierpiący na te przypadłości są skazani tylko na leczenie objawowe, albowiem nieznana jest przyczyna, jaka je powoduje. A gdy nie znamy przyczyny można tylko domniemywać i próbować różnych metod. Natomiast stosowanie olejów konopnych nie tylko łagodzi objawy i przyspiesza gojenie, ale może prowadzić do całkowitego wyleczenia. Nie łudźmy się jednak, że efekt terapeutyczny jest widoczny po kilku dniach, ponieważ spotka nas rozczarowanie. Terapia kannabidiolem powinna bowiem trwać w tym przypadku minimum trzy miesiące. Jednak trzeba się liczyć też z tym, że równie dobrze może być konieczna przez długie lata. Natomiast nie ma się czego obawiać, ponieważ olej konopny CBD jest całkowicie bezpieczną substancją i nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań do jego przyjmowania. Nie odnotowano także żadnych działań niepożądanych ani efektów ubocznych. Oleje konopne nie zawsze mają postać czarnej zawiesiny, albowiem spotkamy też te o złotej barwie. Jaka jest miedzy nimi różnica? Żadna, wyczuwalne są one jedynie w smaku.

Te wyroby konopne to lekarstwa, a nie są sprzedawane w aptekach, ponieważ ich przyjmowanie nie niesie z sobą ryzyka w postaci zagrożenia zdrowia lub życia. Mogą je przyjmować dzieci, osoby w podeszłym wieku, a także te osoby, które mają bogatą kartotekę wszelakich chorób i nie mogą stosować wielu farmaceutyków  dostępnych na receptę.

Więcej o tym https://zbadajziolo.pl/

Komentarze są wyłączone.