Jakie sesje oferują studia fotograficzne

Jakie sesje oferują studia fotograficzne

 

Każdy człowiek zauważa, jak szybko leci czas. Widzimy to na sobie i innych ludziach, ale szczególnie – na dzieciach. Po nich widać upływające lata, a gdy są maleńkie – nawet miesiące. Te chwile związane z nimi oraz inne piękne, chcielibyśmy zatrzymać w pamięci na zawsze. Jednak każdy z nas wie, że pamięć ludzka jest zawodna.

Atuty dobrego fotografa

fotograf bydgoszczDlatego robimy zdjęcia. Właśnie najczęściej po to, by uwiecznić to, co piękne, a wiemy, że piękne wiecznie nie będzie. To co małe, a co kiedyś dorośnie i to co rzadkie, jak złapanie wszystkich bliskich w jednym czasie i miejscu. Sztuką nie jest zrobić zdjęcie, ale zrobić zdjęcie dobre. Tak jak potrafi tylko fotograf rzemieślnik. Dziś robi się bardzo dużo zdjęć, ale sami wiemy, że do rzemiosła im brakuje. Są one dobre na teraz, ale zdjęcia naszego dziecka najlepiej, by robił dobry fotograf. W Bydgoszczy takich znajdziemy, trzeba tylko poszukać. Również do sesji potrzebny nam jest profesjonalny fotografik. Brzuszkowa jest co prawda łatwiejsza, niż noworodkowa lub dziecięca, ale nikt nie powiedział, że jest łatwo uchwycić cud przyszłego macierzyństwa. Nie chodzi przecież o rejestrację faktów. Fakty każdy zna. Na zdjęciach chcemy mieć uchwycone piękno i ulotność chwili. Dobry zawodowy fotograf z Bydgoszczy potrafi to zrobić. Robi tak, by zatuszować niedoskonałości lub zrobić z nich atut. Przede wszystkim to my jesteśmy wyznacznikiem. Zdjęcia powinny nas zachwycić, a nie tylko się podobać. Czy są ze ślubu, czy z komunii.

Oczywiście, fotograf to też zdjęcia paszportowe czy dowodowe. I one potrafią być źle zrobione, więc nie bagatelizujmy tej kwestii. Zdjęcia powinny przedstawiać nas w jak najkorzystniejszym świetle, a my patrząc na nie, powinniśmy odczuwać zadowolenie. Tak samo jak z chwil, które mają uwiecznić. One są piękne i mają takie zostać.

 

Komentarze są wyłączone.