Jasne deski na podłodze

Jasne deski na podłodze

Od jakiegoś czasu w architekturze wnętrz zaczęła panować zupełna dowolność. Miesza się style, stosuje różne kolory i materiały. Pomieszczenia przyjmują rozmaity charakter, od bardzo nowoczesny aż po nawiązujący do stylów retro. W tym roku wyjątkowo popularne są jasne aranżacje, które optycznie powiększają pomieszczenia. Przydaje się to szczególnie w przypadku niedużych mieszkań. 

Biała podłoga w mieszkaniu

deska podłogowa białaUrządzając wnętrza domów czy mieszkań kierujemy się zazwyczaj kilkoma wyznacznikami. Po pierwsze tym, co nam się podoba, a w drugiej kolejności tym, co akurat jest na topie. Na dzień dzisiejszy nie ma ściśle określonego stylu, który by przodował w aranżacjach wnętrz. Można wręcz powiedzieć, że mamy całkowicie wolną ręką, byleby ostateczny efekt był spójny i atrakcyjny wizualnie. Ważne jest też to, żeby pomieszczenie było funkcjonalne. Mimo braku jednoznacznego kierunku w aranżacji wnętrz,co roku pojawiają się pewne dominujące trendy. W tym roku są to jasne kolory, a wśród nich dominuje biel. Pomieszczenia z dominującą bielę wizualnie wydają się większe. Taka aranżacja sprawdzi się więc przede wszystkich w niedużych mieszkaniach. Na podłodze pięknie prezentuje się deska podłogowa biała, która jednocześnie staje się elementem dekoracyjnym. Jak wybierzemy odpowiedni rodzaj takiej deski, to nawet nie będziemy musieli przejmować się tym, że widać na niej mocno zabrudzenia, bo widać ich nie będzie. Biała lub zbliżająca się do bieli podłoga staje się coraz popularniejsza. 

W domach czy mieszkaniach coraz chętniej sięgamy po coraz bardziej nietypowe rozwiązania. Należy do nich na przykład biała deska podłogowa, która w tym sezonie jest mocno na topie. Białe deski zdobią jasne wnętrza, optycznie je powiększając i dodając nietypowego uroku. 

Komentarze są wyłączone.