Kolekcja sportowych statuetek

Kolekcja sportowych statuetek

Mój syn od trzeciego roku życia gra w piłkę nożną. Bardzo to lubi i jak zaczął chodzić do szkoły spytałam się go czy dalej chce trenować. Oczywiście powiedział, że nie ma opcji, żeby przestał grać. Dlatego też chodził do szkoły o profilu sportowym.

Pokaźna kolekcja statuetek

statuetkiOczywiście granie w piłkę wiąże się z dużą ilością turniejów a turnieje równają się z medalami i statuetkami. Miałam w domu miejsce, w którym trzymałam wszystkie jego nagrody, ale niestety przestały się one tam mieścić, musiałam znaleźć na nie inne miejsce. Medale ogólnie nie zajmowały dużo miejsca, więc mogły tam zostać. Lecz statuetki był dość spore i zajmowały bardzo dużą powierzchnię. Wymyśliłam, że w pokoju mojego syna zamontuje przy suficie kilka półek i tak wygospodaruje się miejsce na wszystkie nagrody. Poprosiłam oczywiście mojego męża o zamontowanie ich, ponieważ sama nie potrafiłam tego zrobić. Jak półki były już zamontowane zaczęłam układać statuetki. Wyglądało to nawet dobrze dlatego że nagród przez tyle lat nazbierało się tak dużo, że po poukładaniu wszystkich nie było miejsca na żadne nowe. Miałam nadziej ze następne nagrody to będą p prostu medale. Ogólnie jak mój mąż montował półki a ja układałam na nich nagrody naszego syna nie było w domu. To miała być dla niego niespodzianka, bo zawsze mówił, że chciałby mieć gdzieś na widoku wszystkie swoje nagrody. Chciałam jeszcze zamontować na ścianie haczyki na medale, ale jak się okazało kupiłam ich za mało. Musiałam jechać dokupić i zamontować małe haczyki na ścianie. 

Wieszanie medali zajęło mi dobrą godzinę. Byłam zadowolona z efektu końcowego, bo wszystko wyglądało spójnie i ładnie. Wieczorem jak mój syn wrócił z treningu był zachwycony. Mówił, że dokładnie o to mu chodziło. Oczywiście podziękował mi i mężowi.

Komentarze są wyłączone.