Koleżanka organizuje trening funkcjonalny

Koleżanka organizuje trening funkcjonalny

Moja koleżanka jest osobą bardzo wysortowaną. Chodziłyśmy razem do liceum. I koleżanka zawsze brała udział chyba we wszystkich zawodach sportowych w jakich tylko było można. Widać było, że sport to jej wielka pasja.

Trening funkcjonalny i dobre ćwiczenia

trening funkcjonalnyDlatego też nikogo nie zdziwiło to, że na studia dostała się na Akademię wychowania fizycznego do Krakowa a nie na inny kierunek. Spotkałam niedawno koleżankę całkiem przypadkiem na zakupach. Miałyśmy chwilę na to żeby porozmawiać chwilę. Koleżanka jak zwykle wyglądała świetnie. Mogę powiedzieć, że teraz wygląda nawet lepiej niż w liceum. Ma cały czas naprawdę świetną figurę. Koleżanka pracuje teraz jako trener osobisty na siłowni. Ta siłownia znajduje się w Krakowie i jest chyba najbardziej nowoczesną, że wszystkich siłowni w mieście. Jako trener personalny koleżanka ćwiczy z klientami indywidualnie. Stara się aby odchudzanie albo dążenie do odpowiedniej sylwetki przebiegało płynnie i zdrowo. Ona opracowuje trening personalny i kontroluje czy ćwiczenia są wykonywane dobrze. Ten efektowny trening funkcjonalny w Krakowie w naprawdę wielu przypadkach ma spektakularne efekty. Koleżanka opowiadała mi o tym ile osoby pod jej okiem potrafiły zrzucić. Oczywiście są też osoby, które chcą coś zrobić i jednak po jakimś czasie rezygnują i wracają do swojego poprzedniego życia. Jej zdaniem byli po prostu za mało zdecydowania albo jeszcze nie gotowi na to żeby się zmienić. Czasem te osoby jednak po jakimś czasie wracają i wtedy już dają radę dojść d wymarzonej wagi. I to są największe sukcesy i szczęście dla koleżanki. Nie dziwię się, że koleżanka pracuje jako trener osobisty. Zawsze potrafiła motywować.

Ja sama to wiem bo pamiętam nawet jak motywowała nas nawet na zajęciach wychowania fizycznego do lepszych wyników podczas zawodów między klasami.

Komentarze są wyłączone.