Koleżanka sprzedaje eko torby reklamowe

Koleżanka sprzedaje eko torby reklamowe

Moja koleżanka od jakiegoś czasu prowadzi mały sklepik u mnie na osiedlu. Nie jest to sklepik, który przynosił by jej jakieś wielkie dochody, ale po prostu pozwala jej żyć na jakimś poziomie. Koleżanka w tym sklepiku ma przede wszystkim odzież. Wiele pań z mojego osiedla ubiera się właśnie u niej.

Sprzedaż toreb reklamowych od producenta

producent toreb reklamowychRzeczy, które ma w sklepie są przede wszystkim naprawdę wysokiej jakości. Są to na ogół jakieś eleganckie sukienki. I ma w tym sklepie naprawdę dużą rozmiarówkę co nie jest spotykane wszędzie. Także nawet większe panie znajdą u niej coś dla siebie. Koleżanka prowadzać od kilku lat ten sklep zna już naprawdę dobrze swoje klientki i wie co może im zaproponować. Koleżanka ostatnio stwierdziła, że poszerzy trochę asortyment. Chce też mieć coś u siebie co jest modne. Był zresztą u niej najlepszy producent toreb reklamowych dla firm i zaproponował jej żeby wzięła na próbę kilka i zobaczyła jak się będą sprzedawały. W sumie niczym nie ryzykowała. I teraz ma w swoim sklepie torby ekologiczne z nadrukiem takie jakie są teraz naprawdę modne. Koleżanka była naprawdę zdziwiona gdy się okazało, że te bawełniane torby z nadrukiem sprzedają się tak szybko. Te torby bawełniane skończyły się już po dwóch dniach i jeszcze do tego mnóstwo osób przychodziło i pytało się o to kiedy eko torby znowu u niej będą. Koleżanka zadzwoniła więc do producent i tym razem zamówiła u niego dużo więcej tych toreb. Liczyła, że sprzedadzą się równie szybko. Producent był już następnego dnia rano i przywiózł jej towar. I tym razem torby sprzedawały się bardzo szybko.

Koleżanka więc stwierdziła, że te torby będzie miała u siebie już na stałe. Jednak ma na nie klientki to dlaczego miałaby ich nie sprzedawać. A przy okazji więcej osób wchodzi do sklepu i ogląda sukienki jakie ma. Także może koleżanka lepiej będzie teraz zarabiała.

Komentarze są wyłączone.