Kosmetyki do makijażu ze sklepu internetowego

Kosmetyki do makijażu ze sklepu internetowego

Moim marzeniem było zostać makijażystką w agencji modelek. Zdobycie tej pracy nie było wcale takie łatwe, jednak ja byłam zdeterminowana a spore doświadczenie dawało mi jednak spore szanse. Potrafiłam wykonać każdy makijaż i wszystkie moje klientki zawsze były zadowolone.

Makijaż wykonywany profesjonalnymi kosmetykami

drogerie internetowe z kosmetykami do makijażuAgencja modelek, w której starałam się o pracę, zaprosiła mnie na rozmowę. Miałam na przykładowej modelce wykonać profesjonalny makijaż i od tego zależało czy dostanę tę pracę. Musiałam się bardzo postarać i dlatego przygotowania rozpoczęłam od zakupienia odpowiednich kosmetyków do makijażu. Znałam liczne drogerie internetowe z kosmetykami do makijażu, w których dostępne były doskonałej jakości produkty. Wybrałam jednak tę drogerię, która realizowała błyskawiczne dostawy i miała największą ofertę. Potrzebowałam podkładów, korektorów, pudrów, maskar i palet z cieniami do powiek. Postawiłam na sporą ilość kosmetyków do makijażu, gdyż musiałam wykonać go profesjonalnie. Ne miałam też pojęcia jaki odcień cery miała modelka, której miałam wykonać makijaż i wolałam kupić więcej produktów. W końcu skoro miałam zostać makijażystką w agencji modelek, to musiałam pokazać, że dysponuję ogromną ilością procesjonalnych kosmetyków do makijażu. W wybranej drogerii internetowej znalazłam wszystko, czego potrzebowałam i dostawa została zrealizowana szybko. Byłam gotowa na to spotkanie i wiedziałam, że doskonale sobie na nim poradzę, bo bardzo zależało mi na tej pracy.

Wykonałam na modelce idealny makijaż a wszystko dzięki kosmetykom, które kupiłam w drogerii internetowej. Miałam dość sporą konkurencję, jednak udało mi się zdobyć tę pracę. Przede mną ogromna ilość pracy, ale jestem przekonana, że dam sobie radę ze wszystkim.

Komentarze są wyłączone.