Kto wykopie studnie głębinową we Wrocławiu?

Kto wykopie studnie głębinową we Wrocławiu?

 

Byliśmy z mężem na etapie budowania własnego domu na przedmieściach miasta. Mieliśmy już dość blokowiska i teraz chcieliśmy żyć w zgodzie z naturą. W związku z powyższym w naszym domu nie mogło zabraknąć studni. Przeprowadziliśmy rozpoznanie terenu i okazało się, że jeśli chcemy mieć studnie z wodą pitną konieczna będzie studnia głębinowa. Na taką studnie się zdecydowaliśmy.

Zalety studni głębinowych

studnie głębinowe wrocławWiedzieliśmy już jaka studnia będzie nam potrzebna. Teraz pozostało tylko znaleźć firmę, która dla nas zrealizuje ten projekt. Poszukiwania takiej profesjonalnej firmy rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: studnie głębinowe wrocław i zaczęliśmy przeglądać oferty. Okazało się, że jest dużo firm oferujących takie mechaniczne wiercenie studni głębinowych. Dowiedzieliśmy się, że dzięki mechanicznemu wierceniu studni głębinowych prace idą sprawnie i szybko, a wody głębinowe nadają się do bezpośredniego spożycia nawet bez zagotowania wody. Wystarczy zamontować rury filtrowe w studni, a wtedy woda jest bardzo czysta i gotowa do spożycia. Podczas wykopania studni pracownicy zamontowali takie rury a także korki cementowe zabezpieczające przed łączeniem się czystej wody z zanieczyszczoną. Na końcu pracownicy za pomocą pompy głębinowej wyczyścili studnię i ją odkazili specjalną mieszaniną z chlorku. Już kilka dni później mogliśmy z niej korzystać.

Inwestycja w taką studnię bardzo nam się opłaciła. W dodatku ta firma oferowała swoje usługi w bardzo przystępnych cenach. Naliczali cenę za każdy metr wykopanej studni. Nasza nie musiała być zbyt głęboka, dlatego zapłaciliśmy dość niską sumę. Było o tyle prościej, że teren pod naszym domem jest dość grząski, dlatego kopanie przebiegło szybko i sprawnie. Teraz mamy sprawną i pięknie prezentującą się studnię przed domem.

 

Komentarze są wyłączone.