Kupiłam oryginalnych krzeseł do salonu

Kupiłam oryginalnych krzeseł do salonu

Po wielu latach doczekałam się remontu w salonie mojego mieszkania. Chciałam teraz znacząco zmienić aranżację wnętrza. Od zawsze byłam wielką fanką wystroju glamour i właśnie w takim stylu chciałam urządzić po remoncie mój salon. Większość mebli miałam już wybranych, pozostały mi tylko krzesła do kupienia. Chciałam znaleźć coś oryginalnego. 

Poszukiwania nieszablonowych krzeseł do salonu

nieszablonowe krzesła glamour do salonuAby znaleźć coś odpowiedniego co spełni moje oczekiwania udałam się do sklepu z meblami. Powiedziałam sprzedawcy, że interesują mnie nieszablonowe krzesła glamour do salonu i poprosiłam, żeby doradził mi coś ciekawego i godnego uwagi. Od razu zaprowadził mnie na odpowiedni dział i pokazał kilka modeli krzeseł glamour. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić krzesła w oryginalnym kolorze tapicerowane na siedzisku i obiciu. Krzesła były stylizowane w stylu glamour, ale jednocześnie były bardzo nowoczesne. Przed zakupem sprawdziłam jak się na nich siedzi. Były bardzo wygodne. Siedzisko i oparcie były wyłożone miękką gąbką, a materiał obicie był plamoodporny, co było jego wielką zaletą. Stelaż krzeseł wykonany był z solidnego, ciężkiego drewna. Nóżki były zabezpieczone od spodu, żeby nie rysowały podłogi. Krzesła posiadały też wygodne, szerokie podłokietniki. Siedzisko było bardzo głębokie. Krzesła z powodzeniem mogły służyć zarówno do stołu jak i przed telewizor do odpoczynku.

Po krótkim zastanowieniu zdecydowałam się na kupno tych krzeseł. Idealnie pasowały one do salonu urządzonego w stylu glamour. Krzesła były bardzo praktyczne i wygodne do siedzenia. Oparcie było odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu nawet po dłuższym siedzeniu nie bolały plecy ani kręgosłup. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się dostać takie porządne krzesła glamour w tak przystępnej cenie.

Komentarze są wyłączone.