Ładna sofa tapicerowana

Ładna sofa tapicerowana

 

Na początku miesiąca otrzymaliśmy klucze do naszego nowego mieszkania. Jest trzypokojowe i znajduje się w pobliżu jeziora. Znajduje się na czwartym piętrze w budynku z windą.  Z okien salonu mam piękny widok na las i jezioro. W pobliżu znajduje się strzeżona plaża. Latem spakuję tylko ręcznik i krem do opalania i po kilku minutach będę nad jeziorem.

Sofa tapicerowana w sam raz do salonu

Jsofy tapicerowaneuż jakiś czas temu zaczęliśmy urządzać to mieszkanie. Kuchnię i łazienkę mamy już wyposażone. Kiedy odebraliśmy klucze zaczęliśmy kłaść panele. W jednym z pokoi urządziliśmy sypialnię. Czekaliśmy jeszcze tylko na dowóz łóżka i materaca. Mieliśmy również zamówione meble do pozostałych pokoi. Wczoraj pojechaliśmy wybrać sofę do salonu. Sofy tapicerowane nadadzą się idealnie. Udaliśmy się do dużego sklepu meblowego. Wybór był tam ogromny. Wiele z sof mi się podobało. Miały modne kolory i kształty. W końcu wybraliśmy nierozkładaną trzyosobową sofę na metalowych nóżkach. Miała ciemnoszary kolor. W komplecie były do niej czarno – szare poduszki. Całość będzie bardzo dobrze komponować się w meblami w naszym salonie. Sofa była wygodna. Ani za miękka, ani za twarda. Materiał, z którego była wykonana był odporny na przetarcia i zabrudzenia. W ciągu najbliższych kilku dni miała zostać dostarczona do naszego mieszkania. Prawdę mówiąc do skończenia meblowania salonu potrzebna jest nam tylko ta sofa. Wstawię tam jeszcze trochę kwiatów i całość będzie pięknie wyglądać.

Powoli dokupujemy wszystkie inne potrzebne meble. Już zanim otrzymaliśmy klucze rozpoczęliśmy remont w łazience i kuchni. Fachowiec położył kafelki i zamontował sprzęty kuchenne. Podłączył również wannę i pralkę. Meble kuchenne dowieziono na krótko przed oddaniem kluczy. Złożyli je na miejscu panowie ze sklepu meblowego.

 

Komentarze są wyłączone.