Lakiery hybrydowe kontra zwykłe

Lakiery hybrydowe kontra zwykłe

Przez lata na rynku mieliśmy tylko zwykłe lakiery do paznokci. Zazwyczaj miały one mnóstwo połyskujących drobinek, ponieważ wówczas taka właśnie panowała moda. Dziś mamy zupełnie inne spojrzenie na paznokcie. Dlatego powstało również wiele innych rodzai ich zdobień. Jedną z najnowszych opcji, jest malowanie ich lakierami hybrydowymi.

Hybryda dla każdej z nas

zestaw do paznokci hybrydowychKażda z nas wie, jak wygląda malowanie paznokci zwykłym lakierem. Schnięcie przez długi czas, wówczas niczego nie można dotykać ani robić. Zawsze jednak czegoś się dotknie i na nowym lakierze powstaje już efekt niepożądany. Odpryski często pojawiają się już nawet tego samego dnia, co bez wątpienia nas denerwuje. Dlatego w walce zwykły lakier kontra hybryda, zdecydowanie wygrywa hybryda. Pod lampą lakier szybko się utwardza i nie ma szans na to, by powstała jakaś rysa. Paznokcie wytrzymują nam nawet do 21 dni, przez co nie musimy co rusz nakładać nowego lakieru. To bardzo wygodne rozwiązanie. Szczególnie przypada do gustu kobietom, w których pracy paznokcie mają duże znaczenie. Warto zaczynając przygodę z tymi lakierami, zakupić sobie zestaw do paznokci hybrydowych. W jego podstawowy skład wchodzi lampa, kilka lakierów, aceton, cleaner, waciki pyłowe. Oczywiście również baza oraz top. Składy takich zestawów są różne, zawierają jednak zawsze najpotrzebniejsze rzeczy, bez których takich paznokci nie możemy wykonać. Zawsze bowiem musimy najpierw dobrze wypiłować paznokieć i zmatowić płytkę blokiem polerskim. Następnie go odtłuścić, nałożyć bazę i dopiero kolor. Później natomiast top i ponowne przemycie. Warto stosować też oliwkę po zakończeniu malowania paznokcia. Gdy mamy w naszym zestawie startowym wszystkie te potrzebne rzeczy, możemy zaczynać przygodę z hybrydą.

Paznokcie hybrydowe to bez wątpienia bardzo duże ułatwienie życia codziennego. Każda z nas bowiem może przez długi czas cieszyć się pięknym efektem zdobienia, bez konieczności ciągłego malowania i poprawiania.

Komentarze są wyłączone.