Lampy rowerowe ładowane za pomocą USB

Lampy rowerowe ładowane za pomocą USB

 

Odpowiednio dobre oświetlenie rowerowe z przodu i z tyłu roweru jest podstawą zachowania bezpieczeństwa rowerzysty w ruchu drogowym. Jednak lampy rowerowe oprócz tego, iż dają wydajne i mocne światło, muszą być także odpowiednio zaprojektowane. Nowoczesne lampy rowerowe mogą być zaprojektowane tak,a by łatwo można było je zamontować, a także naładować w trasie.

Lampy rowerowe z mocnymi akumulatorami

lampa rowerowa ledProducenci lamp rowerowych starają się stale zwiększać ofertę lamp, które posiadają wejścia, poprzez które łatwo naładujemy lampy w terenie. Kiedy posiadamy powerbanka, możemy naładować przednią, tylną lub obie lampy jednocześnie. Lampy rowerowe LED są polecane rowerzystom, którzy w swoim jednośladzie nie posiadają innych źródeł światła (na przykład dynama w piaście lub tradycyjnego). Dzięki zakupieniu lampy, która może być montowana na kierownicy, możemy szybko zapewnić dobre oświetlenie roweru nawet po zmroku. Jest to możliwe dzięki coraz prostszym systemom montażu, które zapewniają szybki sposób montowania lampy na przykład za pomocą gum. W wielu wypadkach lampy rowerowe to także elementy, które możemy dowolnie dobierać także pod kątem kształtu rury do której może ona być zamocowana. Wiele lamp jest przyczepianych także do górnej części tylnego trójkąta, gdzie mogą one w bardzo dobry sposób komponować się ze stosunkowo cienkimi rurkami. Lampy mocowane do tego miejsca w rowerze mogą stanowić jedyne źródło tylnego światła, lub mogą być tylko dodatkiem.

Lampy rowerowe oprócz coraz mocniejszych akumulatorów, mają coraz większą odporność na zalanie lub zawilgocenie. Wiele produktów oferowanych w średnich cenach może być z powodzeniem używanych w czasie ulewy, śnieżycy czy innych niesprzyjających warunków atmosferycznych napotkanych na trasie rowerowej.

 

Komentarze są wyłączone.