Luksus na 5 gwiazdek

Luksus na 5 gwiazdek

Marka Hummer to dobra firma terenowa. Ich samochody cechuje niezwykła oryginalność. Od kiedy produkują samochody pod zamówienia indywidualne firma zaskakuje nietypowymi projektami. Oto jeden z nich. 

Hummer H2 Triple Axle Aqua to prawdziwa perełka. Jest niezwykłym unikatem. W Polsce nie wiele ludzi posiada egzemplarz tego typu. Sprawdź, co kryje się pod biała limuzyną. 

Zewnętrzna warstwa 

hummer trójmiastoSamochód Hummer H2 w podanej wersji to mały bus na około 24 osoby. Limuzyna ma ciekawe podświetlenia zewnętrzne. Rozrywkowy hummer trójmiasto przyciąga przechodniów podświetlanym podwoziem. Ledowe elementami karoserii są stroboskopy zewnętrzne. Te migające elementy pozwalają na chwilę zatrzymania i wzbudzają zainteresowanie. Ciekawymi elementami limuzyny hummer trójmiasto są drzwi. W przypadku modelu Triple Axle Aqua mamy drzwi typu JET DOOR. Ich technologia sprawia, że drzwi otwierają się od góry. 

Tajemnica Triple Axle Aqua

Wnętrze pojazdu jest niezwykle zjawiskowe. Sala na dyskoteki została wyposażona w skórzane loże. Prywatna dyskoteka w hummer trójmiasto posiada sprzęt do karaoke. Na ścianach wisi 6 głośników LCD. W rogu kryje się odtwarzacz DVD. Samochód posiada własny interkom. To małe urządzenia do rozmowy pomiędzy salą dyskotekową, a miejscami dla kierowcy. W hummer trójmiasto znajdziemy elementy budujące dyskotekowy klimat. Należą do nich: podświetlane ściany, lasery oraz kule dyskotekowe. Jednak jest to kropla w morzu. Największą tajemnicą Triple Axle Aqua jest małe jacuzzi. 

Oto wszystkie udogodnienia limuzyny Hummer H2. Z pewnością takie rozwiązania są niezwykle interesujące. Wygląd samochodu przewodzi na myśl czerwony dywan w Hollywood. Auto rzadko spotykane w Polsce robi niezwykłą furorę. Idealnie sprawdza się na wieczory kawalerskie. 

Komentarze są wyłączone.