Malowanie farbami do szkła

Malowanie farbami do szkła

Od lat lubię chodzić na różnego rodzaju warsztaty plastyczne. Od dziecka bardzo lubiłam malować i rysować. Cały swój wolny czas spędzałam na tworzeniu nowych dzieł. Jako dorosła kobieta lubię produktywnie spędzać czas wolny.

Renowacja szkła farbami

farby do szkłaHobby z dzieciństwa cały czas pozostaje aktualne. Nadal lubię rysować i malować jednak nie robię tego jedynie na kartkach papieru. Moją nową pasją stało się ozdabianie szkła, porcelany i ceramiki. Dzięki temu wiele ze starych lub mało atrakcyjnych przedmiotów zyskało nowe życie. Jako że jestem osobą aktywną po pracy uczęszczam na różnego rodzaju warsztaty. I tak na jednych z takich warsztatów uczyliśmy się ozdabiania szkła i porcelany. Tak mi to zajęcie się spodobało że po warsztatach postanowiłam sama w domu również zacząć zdobić szklane naczynia i inne przedmioty. Ozdobienie szkła czy talerza nie było wcale trudne, a dzięki temu cała nasza zastawa mogła zyskać nowy indywidualny wygląd. Ozdobiony tak przedmiot był bardzo oryginalny i zdecydowanie drugiego takiego nie dało się znaleźć nigdzie indziej. Aby zacząć zdobić szkło musiałam zakupić odpowiednie akcesoria. Oczywiście oprócz pędzli w różnych rozmiarach najważniejsze były farby do szkła. Farby do szkła nadają się doskonale również do ceramiki czy tworzenia pięknych witraży. Farby te pozwalają na zabawę światłem, kolorami i kształtami. Dzięki temu można uzyskać wspaniałe efekty. Nie musimy się ograniczać jedynie do talerzy, ozdobić można wazon, kieliszek, ulubiony kubek czy szklanki.

Dzięki farbą do szkła można ze zwykłych i nudnych przedmiotów zrobić coś wyjątkowego. Przedmioty takie podobają się również innym dlatego można śmiało robić z nich wyjątkowe prezenty na każdą okazję. Ucieszą się z nich bliscy z rodziny ale i przyjaciele i dalsi znajomi.

Komentarze są wyłączone.