Mama zamówiła fachowców do zamontowania podłóg i drzwi

Mama zamówiła fachowców do zamontowania podłóg i drzwi

Moja mama zdecydowała się na remont generalny w naszym mieszkaniu. Mieszkanie nie było odnawiane od wielu lat. Chyba ostatni remont, jaki pamiętam to był wykonywany przez tatę jak chodziłam do podstawówki mój tata nie zna się za bardzo na układaniu podłogi czy montowaniu drzwi dlatego mama postanowiła zatrudnić wykwalifikowanych fachowców.

Montaż drzwi od specjalistów

montaż drzwiMieszkamy z rodzicami w miejscowości Chełm. To jest mniejsze miasto i niestety mama nie mogła znaleźć odpowiednich fachowców. Postanowiła zadzwonić do kilku firm, którzy mają swoje siedziby w mieście Lublin. Mamie udało się ustalić szczegóły z jedną z firma, która byłą dostępna i mogą zacząć pracę w przyszłym tygodniu. Mama obecnie przegląda katalogi i zastanawia się jakie podłogi drewniane kupić. Mi spodobały się parkiety a tata myślał o panelach. Ostateczną decyzję podejmą rodzice jak podjadą do sklepu z materiałami budowlanymi. Jak się okazało na miejscu panele podłogowe wygrały i rodzice kupili odpowiednią ilość. Panele podłogowe były w dobrej cenie i rodzice byli zadowoleni z zakupów. Na miejscu zamówili także drzwi metalowe i wewnętrzne. Drzwi wewnętrzne i metalowe zostaną dostarczone przez kuriera jutro. Rodzice mają mały samochód i niestety nie daliby rady ich samodzielnie przewieźć. Znakomitej jakości montaż drzwi w lublinie będzie wykonywany przez specjalistów z Lublina. Zostali już o tym poinformowani. Poza podłogą i drzwiami będą także robić malowanie i będą kładli kafelki w łazience i kuchni. Remont ma potrwać około dwóch miesięcy firma postara się zakończyć remont w miarę możliwość jak najwcześniej jednak na czas remontu musimy zamieszkać u cioci, która ma spory dom.

Cieszę, się bo jestem jedynaczką i będę mogła z moją kuzynką spędzać więcej czasu. Mama z tatą sprawdzają jak idzie montowanie drzwi i podłóg i jak na razie są zadowoleni z fachowców i ich pracy.

Komentarze są wyłączone.