Mamie podobają się meble w aptece

Mamie podobają się meble w aptece

Moja mama pracuje w aptece od dwudziestu lat. Apteka ma dobra renomę ale wymaga remontu. Właścicielka postanowiła zamknąć aptekę na okres dwóch tygodni. W tym czasie pracownicy będą mieli wakacyjny urlop a w aptece będzie generalny remont. Poza zmianą kolorów zostaną wymienione także apteczne meble.

Szefowa zamówiła piękne meble do apteki

meble apteczne wykonywane na wymiarMeble apteczne wykonywane na wymiar, na które zdecydowała się mamy szefowa bardzo się wszystkim spodobały. Właścicielka pokazała meble w katalogu swoim współpracownikom. Apteka będzie zupełnie inaczej wyglądać po remoncie generalnym. Okres remontu nie jest długi a fachowcy stwierdzili, że czas ten jest wystarczający i na pewno zdążą ze wszystkimi pracami. Meble apteczne wykonywane na wymiar będą zamontowane przez fachowców. Muszą być funkcjonalne bo w aptece znajduje się wiele różnych leków i każdy lek musi mieć swoje miejsce. Meble będą nowoczesne i w jasnych kolorach. Dzięki temu pomieszczenie będzie idealnie wyglądało się z dodatkami a także kącikiem dla dzieci, który zostanie przygotowany po remoncie. Moja mama już dawno nie była na takim długim urlopie więc z tatą zdecydowała się pojechać nad morze i wykorzystać ten czas na relaks. Po powrocie będzie musiała jechać do pracy żeby razem z koleżankami poukładać wszystkie leki w odpowiednie miejsca, które wskaże jej szefowa. Moja mama ma bardzo dobre relacje ze swoją przełożoną. Lubi swoją pracę i chętnie do niej chodzi a także docenia codzienny kontakt z ludźmi.

Apteka wygląda bardzo ładnie. Mama sporo o niej opowiadała po powrocie z pracy. Wszystkie leki zostały już poukładane. Praca szła sprawnie. Wszystkie koleżanki były wypoczęte po urlopie i chętnie do pracy. Mama jest zachwycona, że będzie mogła wykonywać swoją pracę w tak dobrych warunkach.

Komentarze są wyłączone.