Miałam przygotować sprawozdanie finansowe dla szefa

Miałam przygotować sprawozdanie finansowe dla szefa

Nasz szef zawsze był w porządku dla wszystkich i każdy pracownik w firmie bardzo go lubił. Ja jako księgowa byłam blisko wszystkich spraw i zawsze wiedziałam co się dzieje. Nawet jak miało być spotkanie zarządu to byłam o tym informowana.

Dokładnie sporządzone sprawozdanie finansowe

sprawozdania finansowe lublinW zeszłym miesiącu zarząd postanowił zwołać zebranie, by ocenić kondycję finansową spółki. Czułam od razu, że będę miała w związku z tym sporo pracy. Szef przyszedł do mnie w poniedziałek i kazał mi przygotować sprawozdanie finansowe za ostatni kwartał. Na szczęście już wiele razy robiłam takie sprawozdania finansowe lublin i nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Pozostałe obowiązki przekazałam swojej koleżance, ponieważ było sporo rzeczy do zrobienia a sprawozdanie finansowe to wcale nie była taka prosta sprawa. Do pracy zabrałam się od razu, ponieważ posiedzenie zarządu było w środę o jedenastej i wcale nie miałam dużo czasu. Podczas sporządzania sprawozdania pod uwagę wzięłam wszystkie czynniki, które były kluczowe. Dodatkowo poprosiłam kolegę, żeby jeszcze mi sprawdził, czy wszystkie dane, które posiadałam w systemie były aktualne. Czasami pojawiają się opóźnienia jak jest sporo zleceń a ja chciałam mieć pewność, że wszystkie dane zostały uwzględnione w sprawozdaniu. We wtorek po osiemnastej już wszystko miałam skończone i mogłam przesłać dane szefowi. Wiedziałam, że będzie zadowolony, ponieważ wszystko zrobiłam bardzo uważnie i wyrobiłam się w czasie. Zawsze się przykładam do swoich obowiązków.

Szef po spotkaniu pochwalił mnie za moją pracę i przyznał, że sprawozdanie było wykonane bardzo dokładnie. Podziękował mi za wszystko i nadmienił, że mogę spodziewać się jakiejś dodatkowej premii pod koniec miesiąca. To była świetna wiadomość.

Komentarze są wyłączone.