Mocne okna

Mocne okna

W najbliższym czasie w naszej miejscowości odbędzie się przetarg na nowe okna, które będą umieszczone w budowanej stacji badawczej na szczycie samej Śnieżki. Jest to niebywała okazja dla wielu firm, by móc się zareklamować i być rozpoznawalnym w jednym z najbardziej znanych miejsc w Polskich górach. 

Solidne okna na Śnieżce

wytrzymałe okna z NadarzynaJeżeli chodzi o warunki atmosferyczne jaki panują na szczycie Śnieżki, to różnice temperatur są ogromne dodatkowo często wieje silny wiatr, więc stacja musi być zbudowana z najnowocześniejszych i najtrwalszych materiałów. Jednym z ważniejszych elementów są okna, gdyż są najbardziej narażone na uszkodzenie. Dodatkowo musza być bardzo dobrej jakości i nie mogą przepuszczać ciepła, gdyż ogrzanie stacji jest bardzo kosztowne i okna zawsze stanowią najcięższy wybór podczas ich doboru. Największa szanse na wygranie ma firma, która posiada wytrzymałe okna z Nadarzyna i są one instalowane w wielu miejscach, gdzie niezbędna jest dobra jakość. Jeżeli wszystko się powiedzie po myśli właścicieli formy, to będzie to największe tego typu zamówienie w historii firmy. Jednakże do rozstrzygnięcia przetargu pozostało jeszcze kilka dni a konkurencja w tej branży jest bardzo dużo i wiele innych firm również ma dobrej jakości okna. Wynik zatem to samego końca nie zostaje rozstrzygnięty i żadna firma w 100% nie może być pewna, że to ona własnie zgranie to zamówienie, a jest o co walczyć, bo na modernizacje stacji z budżetu Państwa jest przeznaczonych blisko dwadzieścia milionów złotych.

Taki zastrzyk gotówki na pewno ustawiłby nie jedna firmę na dobrych pare lat. Mamy nadzieję, że okna z Nadarzyna zostawią swój ślad w historii budowania schroniska na Śnieżce. Pamiętać należy jednak, ze wszystko i tak zależy od oferowanej przez firmy jakości okien.

Komentarze są wyłączone.