Mój najlepszy plecak

Mój najlepszy plecak

Mama bardzo lubi wtrącać się do tego jak się ubieram i jakie akcesoria wybieram. Kiedy w tym roku musiałem kupić nowy plecak, bo poprzedni nie nadawał się już do niczego, oprócz wyrzucenia, wiedziałem, że nie będzie łatwo żeby dała mi pieniądze na taki plecak jaki mi się podoba. Jak zwykle mama przejmowała się tym czy plecak, który wybrałem jest odpowiednio komfortowy dla mojego kręgosłupa.

Mój plecak do szkoły musi być stylowy

plecak szkolnyMiałem na oku kilka plecaków. Jeden, z czarnej skóry podobał mi się najbardziej. Nie był on zbyt duży i nie był zapinany na zamek, bo zamiast tego użyto grubego sznurka, ale wyglądał po prostu świetnie. Niestety mama powiedziała, że na to jakie ma właściwości to jest za drogi. Oczywiście mama jak zwykle cały czas powtarzała mi, że plecak szkolny musi być dla mnie wygodny – mieć odpowiednią długość szelek, usztywnione i profilowane plecy, no i oczywiście posiadać elementy odblaskowe. Ja natomiast, chciałbym żeby plecak oprócz tego, że był praktyczny to żeby jeszcze świetnie wyglądał. Tak naprawdę to na tej praktyczności w ogóle mi nie zależało, ale zdawałem sobie sprawę, że innego plecaka mama mi nie kupi. Po naprawdę długich poszukiwaniach znalazłem coś, co zadowoliło i mamę i mnie. Plecak wyglądał naprawdę ciekawie – był duży i czarny ale ozdobiony był ciekawymi kolorowymi wzorami. Spełniał też wymagania mamy, bo był naprawdę wygodny. Miał dużo komór, więc jest strasznie pojemny.

Ulżyło mi, że udało mi się znaleźć taki plecak szkolny, który nie dosyć, że wygląda naprawdę super, to jeszcze jest bardzo wygodny i spełnia wszystkie warunki postawione przez mamę. Czasami narzekanie mamy mnie denerwuje, ale tak właściwie cieszę się, że tak dba o mnie i moje zdrowie. Czasami ona wie lepiej co dla mnie dobre.

Komentarze są wyłączone.