Moja twarz była bardzo odmłodzona

Moja twarz była bardzo odmłodzona

Od zawsze byłam uważana za urodziwą kobietę i nawet nie raz brałam udział w różnych konkursach piękności. Z wiekiem moja twarz nie była już taka jędrna i piękna, dlatego postanowiłam chociaż odrobinę wspomóc matkę naturę i się nieco odmłodzić bo tego potrzebowałam.

Odmłodzenie twarzy w gabinecie kosmetycznym

odmładzający lifting twarzy w BielskuJeden z moich ulubionych salonów kosmetycznych oferował odmładzający lifting twarzy w Bielsku i postanowiłam skorzystać z takiego zabiegu. To była trudna dla mnie decyzja, ponieważ zawsze stosowałam tylko kremy i nie miałam pojęcia jak przebiegał taki zabieg i czy był bezpieczny. Trafiłam na swoją ulubioną kosmetyczkę, która dokładnie o wszystkim mi opowiedziała. Efekty liftingu zapowiadały się dość obiecująco i doszło do tego, że zamiast się obawiać, nie mogłam się doczekać tego zabiegu. Zapisałam się na piątek, ponieważ miałam wolny weekend i nie zamierzałam nigdzie wychodzić. Moja twarz musiała odpocząć po zabiegu i dlatego to był idealny dla mnie termin. Przed zabiegiem zmyłam cały makijaż, bo poprosiła mnie o to kosmetyczka. Kiedy zajęłam już miejsce w gabinecie to ogarnął mnie ogromny spokój. Czekałam na efekty a wiedziałam, że były bardzo obiecujące. Sam lifting był nawet ciekawym doświadczeniem. Kosmetyczka bardzo profesjonalnie wszystko wykonywała i na bieżąco mówiła mi co dokładnie wykonywała w danym momencie. Po zabiegu liczyłam na oszołamiające rezultaty i tak też było. Moja twarz wyglądała młodziej i promienniej. Przeglądanie się w lustrze sprawiało mi przyjemność. 

Regularnie poddawałam się różnym zabiegom odmładzającym również na ciało i dzięki temu miałam o wiele lepsze samopoczucie. To były dobrze wydane pieniądze. Mąż był pod wrażeniem mojej urody i bardzo ją docenił. Znowu czułam się młodo i pięknie.

Komentarze są wyłączone.