Montaż krzesełek stadionowych

Montaż krzesełek stadionowych

Budowa stadionu sportowego to niewątpliwie skomplikowany i wieloetapowy proces. Bardzo dużo czasu zajmuje budowa trybun. Lecz same trybuny to jeszcze nie wszystko, bowiem wykończenie stadionu polega na montażu krzesełek dla kibiców, których liczba może dochodzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy. Można sobie zatem wyobrazić jak długo potrwa ten proces.

Jak zamontować poprawnie krzesełko stadionowe ?

krzesełka stadionoweW zależności od wielkości stadionu, najmuje się inną liczbę monterów krzesełek. Zazwyczaj jest ich kilkunastu, a wykonanie prac od początku do końca zajmuje zazwyczaj kilka tygodni. Wszystkie krzesełka stadionowe montowane są zazwyczaj za pomocą czterech śrub do betonowej podstawy. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż przed przykręceniem krzesełek należy wywiercić otwory montażowe w betonowej podstawie. Zazwyczaj jedna brygada wierci otwory, druga umiejscawia krzesełka, a dopiero trzecia ostatecznie je przykręca na danym miejscu. Bez wątpienia jest to bardzo żmudny i monotonny proces, lecz bez niego stadion nie będzie przypominał obiektu sportowego, a raczej niedokończoną budowlę. To właśnie krzesełka nadają obiektowi sportowemu blasku i po ich wyglądzie kojarzony jest przez kibiców dany stadion. Każdy bowiem ma odrobinę inne krzesełka, co w pewnym sensie jest sporym urozmaiceniem dla kibiców oglądających wydarzenia sportowe na kilku obiektach w pewnych odstępach czasowych.

Oczywistym jest, że w zależności od producenta, jedne krzesełka są wygodniejsze, a drugie mniej wygodne. Sprawdzenie komfortu użytkowania krzesełek przed ich zamówieniem leży po stronie działaczy klubowych. Ciekawą alternatywą jest przeprowadzenie ankiety wśród grupy kibiców, którzy siedzieli już na wielu krzesełkach i z powodzeniem mogą oni pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Komentarze są wyłączone.