Na czym polega dokładna dezynfekcja?

Na czym polega dokładna dezynfekcja?

 

Jeżeli marzy się nam dom wolny od wszelkiego rodzaju mikrozanieczyszczeń i mikroorganizmów, to oferty firm dezynfekcyjnych trafią w nasze potrzeby. Żeby powiedzieć o swoim mieszkaniu, że jest czyste, nie wystarczy go odkurzyć i umyć.

Warszawscy fachowcy od dokładnej dezynfekcji

dokładna dezynfekcja - WarszawaOdkurzone i nawet umyte najlepszymi detergentami i tak nie jest higienicznie czyste. W naszym mieszkaniu ciągle znajdują się setki roztoczy, zarodników pleśni, bakterii, wirusów, cząsteczek smogu, a także wolnych rodników. Wszystkie przyczyniają się do uczucia dyskomfortu, jaki odczuwamy podczas oddychania, w wielu przypadkach prowadzą do rozwinięcia się astmy, szczególnie w przypadku dzieci i osób starszych. Wyeliminowanie wymienionych zagrożeń jest możliwe, przy użyciu najlepszych metod dezynfekcyjnych. Szczególnie polecane w takim przypadku jest ozonowanie. To zabieg, polegający na użyciu generatora ozonu, czyli urządzenia emitującego ozon. Jest to gaz o silnym działaniu odkażającym, bakteriobójczym i biobójczym. Jeżeli interesuje nas dokładna dezynfekcja – Warszawa jest miastem, w którym znajdziemy odpowiednich specjalistów. Oczywiście mają w swojej ofercie ozonowanie. Co bardzo ważne – niektóre z warszawskich firm dezynsekcyjnych, świadczą usługi przez dwadzieścia cztery godzinę na dobę, siedem dni w tygodniu. Ozonowanie usuwa również wszelkie przykre zapachy, nawet tak intensywne, jak te powstałe wskutek podtopień lub pożogi. Jednak klienci najczęściej pytają o usuwanie zapachów odzwierzęcych oraz eliminowanie dymu papierosowego.

Usługi dezynfekcyjne są bardzo potrzebne, szczególnie, kiedy już wiemy, że mikroorganizmy są wszędzie i to, że ich nie widzimy, nie znaczy, że ich nie ma. To tylko pozór, który uspokaja naszą czujność. Dlatego warto regularnie dezynfekować miejsce, w którym na co dzień żyjemy.

 

Komentarze są wyłączone.