Najlepsze stoły dębowe do rozkładania

Najlepsze stoły dębowe do rozkładania

Kiedy mamy dużą rodzinę lub dużo przyjaciół to częste wspólne posiłki nie są nam obce. Nie wyobrażamy sobie nie mieć rozkładanego stołu. Idealna sytuacja to ta kiedy mamy do dyspozycji dużą i przestronną jadalnię albo salon. Do takiego pomieszczenia na pewno zmieści się piękny drewniany stół, przy którym wspólne posiłki to czysta przyjemność.

Czy stoły drewniane dębowe są wytrzymałe?

rozkładane stoły drewniane dęboweObecnie w sklepach z meblami możemy znaleźć rozkładany stół nawet za 100-150 złotych. Nie będzie to stół dobrej jakości. Wykonany z płyty laminowanej lub z podobnego materiału. Jeśli chcemy zainwestować w dobrą jakość musimy przeznaczyć więcej pieniędzy i wybrać stół drewniany. Rozkładane stoły drewniane dębowe są obecnie najbardziej polecanym meblem przez producentów oraz rekomendowane przez najlepszych projektantów wnętrz. Cena stołu dębowego zależy od wielkości, fasonu i innych czynników. Za duży stół z drewna dębowego, który możemy rozłożyć trzeba zapłacić od dwóch do nawet czterech tysięcy złotych. Do takiego stołu możemy dobrać mniej ekskluzywne krzesła. Często spotyka się połączenie drewnianego stołu w naturalnym kolorze oraz kolorowych krzeseł np. żółtych czy turkusowych. Zarówno stoły kwadratowe, okrągłe czy prostokątne mogą mieć możliwość rozłożenia. Taka funkcja sprawdzi się kiedy mamy liczną rodzinę. Stoły dębowe są bardzo mocne i stabilne. Nogi od stołu również powinny być z drewna by utrzymać ciężar samego blatu. Taki mebel jakim jest drewniany stół dębowy napewno będzie praktyczny i funkcjonalny przez wiele długich lat.

Jeśli chcemy w naszym salonie lub jadalni dobrej jakości stół to powinniśmy przeznaczyć więcej pieniędzy. Lecz nie będzie to zmarnowany wydatek. Opinie klientów mających taki stół są jednoznaczne i bardzo pozytywne.

Komentarze są wyłączone.