Najlepszej jakości śpiwory

Najlepszej jakości śpiwory

Wybierając się na wyprawę lub biwak trzeba wszystko co możliwe zaplanować. Spakować najpotrzebniejsze rzeczy – odpowiednie obuwie i nakrycie wierzchnie, jedzenie i picie a także przydatne narzędzia typu nóż lub scyzoryk. Jeśli eskapada potrwa dłużej trzeba także zadbać o akcesoria, które pomogą przetrwać noc. Obecnie jest spory wybór producentów, którzy zajmują się sprzedażą takich produktów.

Śpiwór obowiązkowym towarzyszem podczas wypraw

śpiwory snugpakNie jesteśmy w stanie zaplanować i przewidzieć wszystkiego. Może zdarzyć się sytuacja, że podczas wyprawy zastaje nas noc i trzeba zorganizować nocleg. W takim przypadku śpiwór jest niezbędny. Jak wybrać najlepszy? Oferta akcesoriów turystycznych jest niezwykle szeroka, a na rynku pojawia się mnóstwo firm. W produkcji śpiworów a także plecaków, namiotów oraz odzieży turystycznej lub militarnej specjalizuje się marka Snugpak. Jest to brytyjska firma słynąca z działalności outdoorowej, militarnej. Jej produkty charakteryzuję wysoka jakość i wytrzymałość. Śpiwory Snugpak są uważane za jedne z najlepszych w kategoriach przeznaczonych zarówno dla zwykłych cywilów jak i użytkowników militarnych. Dostępnych jest wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych. Dostosowując model do wymagań należy przede wszystkim zwrócić uwagę na: rozmiar po i przed spakowaniem, zakres termiczny oraz szerokość w najważniejszych punktach (klatka piersiowa, kolana, stopy). Warto też sprawdzić materiały wykonania zewnętrznego i wewnętrznego oraz wypełnienie. W zależności od modelu różnica jest także w wadze. Wszystkie egzemplarze zaopatrzone są w dwukierunkowy zamek oraz kołnierz termiczny.

Wszelkiego rodzaju wypady do lasu, wycieczki górskie wymagają odpowiedniego przygotowania. Wszystkiego nie można zaplanować lecz to co możliwe po prostu trzeba. Śpiwór jest jedną z rzeczy, którą warto zabrać na każdą wyprawę. Może zdarzyć się sytuacja, że będzie konieczność spędzenia nocy w niespodziewanym miejscu wówczas będziemy na to gotowi.

Komentarze są wyłączone.