Najpopularniejsze pokazy sztucznych ogni i tańca

Najpopularniejsze pokazy sztucznych ogni i tańca

Wiele par zastanawia się nad dwoma rodzajami atrakcji dla swoich gości. Pierwsza to kurs tańca wraz z pokazem umiejętności prezentowanym przez zawodowych tancerzy. Druga to efektowny pokaz sztucznych ogni przed salą weselną. Która atrakcja bardziej pasuje do twojego przyjęcia?

Pokaz sztucznych ogni czy kurs tańca?

pokazy sztucznych ogni na weseluMoment, kiedy na salę wkracza para zawodowych tancerzy i rozbrzmiewają pierwsze takty pełnego pasji flamenco, albo gorącej salsy ma szansę zapaść w pamięć na bardzo długo. Szczególnie jeśli po pokazie na parkiet zostaną zaproszeni goście, a tancerze zaprezentują podstawowe kroki ich tańca, tak aby każdy mógł go później odtworzyć podczas wspólnej zabawy. Niemniej taka atrakcja wymaga aktywnego udziału gości. I zostanie lepiej przyjęta wśród młodych gości, którzy chętnie nauczą się czegoś nowego. Dla starszych gości warto poszukać mniej absorbujących rozwiązań, które będą równie atrakcyjne, a często nawet bardziej spektakularne. Jednym z nich są pokazy sztucznych ogni na weselu organizowane obok sali bankietowej. Goście chętnie podziwiają rozbłyskujące nad ich głowami fajerwerki. Wystarczy, że w odpowiednim momencie wodzirej poprosi ich o otulenie się ciepłym okryciem i ustawienie w wyznaczonym miejscu. Często pokaz sztucznych ogni to okazja do kolejnego odśpiewania „Sto lat” oraz okazja do czułego pocałunku nowożeńców, których nigdy dość na tego typu imprezach. Mając w zanadrzu taką niespodziankę dla gości, warto wszystko wcześniej skruplatnie zaplanować.

Odpowiedni dobór atrakcji na przyjęcie weselne często stanowi o tym, czy zostanie ono zapamiętane przez gości. Trzeba jednak pamiętać, że wesele to przyjęcie organizowane dla konkretnej publiczności, jaką są bliscy nowożeńców, a więc to z myślą o nich trzeba dokonać wyboru.

Komentarze są wyłączone.