Nawierzchnia poliuretanowa do sportu

Nawierzchnia poliuretanowa do sportu

Minęło już kilka lat odkąd zdecydowałam się na założenie całkiem nowej działalności gospodarczej jednoosobowej. Na początku jednak była to działalność gospodarcza nierejestrowana. Chodziło tutaj przede wszystkich o budowę siłowni miejskich ze specjalną nawierzchnią poliuretanową.

Jaką nawierzchnią poliuretanową do sportu wybrać?

nawierzchnie sportowe poliuretanoweDlaczego zdecydowałam się na założenie całkiem nowej firmy, która miała zajmować się tworzeniem nowych siłowni miejskich ze specjalną nawierzchnią? Warto wspomnieć, że takie nawierzchnie sportowe poliuretanowe to niedawny wynalazek, który przyjął się już bardzo dobrze. Wcześniej w siłowniach wewnętrznych stosowano raczej wykładzinę sportową, która jednak chłonie zapachy, na zewnątrz natomiast pozostawiano trawę lub też piasek. Po wynalezieniu nawierzchni poliuretanowej wszystko się jednak zmieniło. Okazało się bowiem, że świetnie amortyzuje ona każdy pojedynczy krok, co pozytywnie wpływa na stawy podczas każdej aktywności fizycznej. Dodatkowo, co jest bardzo ważne przede wszystkim w przypadku siłowni wewnętrznej, taka nawierzchnia nie przyjmuje żadnych zapachów. Dzięki zastosowaniu specjalnych barwników możliwy jest wybór kolorów. Wracając jednak do postawionego wyżej pytania, jeśli chodzi o to, dlaczego zdecydowałam się na założenie nowej firmy produkującej nawierzchnie sportowe i siłownie to przede wszystkim z powodu kryzysu ekonomicznego i utraty poprzedniej pracy na etacie.

Warto wiedzieć, że nasze podłogi są generalnie produkowane jako bardzo duże płytki, których wymiary są jednak do wyboru. Choć najczęściej produkowane są takie mające 50 x 50 cm. Grubość także jest do wyboru, w zależności od przeznaczenia. Im płytka jest grubsza, tym nawierzchnia jest miększa. Warto dodać piasek pod spodem na zewnątrz.

Więcej na :https://sportfloor.pl/

Komentarze są wyłączone.