Nie miałam problemu z wyborem fotografa

Nie miałam problemu z wyborem fotografa

Jakiś czas temu zaczęłam organizować własną uroczystość ślubną. Okazało się, że jest to bardzo ciężkie zadanie pod względem organizacyjnym. Nagle zdałam sobie sprawę z tego ile to wszystko wymaga pracy i wysiłku. Na szczęście wraz z przyszłym mężem mieliśmy już pewne rzeczy ustalone.

Pamiątka od znajomego fotografa ślubnego 

fotograf ślubny opoleNa pewno należał do nich nasz idealny fotograf. Tego mężczyznę znaliśmy już od czasów gimnazjum i był naszym wspólnym kolegą. Teraz realizował się we własnym warsztacie i oferował konkretne usługi. Wiele osób decydowało się na tego człowieka ze względu na pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Wiadomo, że ślub nie należy do tanich rzeczy i tak na prawdę człowiek musi być prawdziwym łowcą okazji aby cokolwiek zaoszczędzić. Ja na szczęście nie mogłam narzekać na wysokie ceny odnośnie mojej sesji zdjęciowej w plenerze. Nasz idealny fotograf ślubny opole miał szeroką ofertę dostosowaną do każdego z nas. Spełniał oczekiwania każdego wymagającego klienta. Na szczęście my nie mieliśmy jakiś szczególnie abstrakcyjnych oczekiwań odnośnie naszej sesji ślubnej. Chcieliśmy aby wszystko wyszło przyzwoicie i w ostateczności takie właśnie było. Na realizację wszystkiego czekaliśmy stosunkowo krótko. Całe prace przebiegały bardzo sprawnie i nie mogłam narzekać na brak kompetencji ze strony fotografa. Teraz w moim salonie stoi wspaniały album. Jest on moją ulubioną pamiątką z tamtego okresu. Często wracam do tego co było i cieszę się, że wybrałam właśnie tego człowieka.

Miałam wtedy i tak sporo organizacyjnych spraw na głowie, a on zaoszczędził mój czas i pieniądze. Również jeżeli chodzi o kontakt to nie było z nim absolutnie żadnego większego problemu. Byłam w pełni zadowolona z jego usług i z całą pewnością mogę go polecić każdemu swojemu znajomemu. 

Komentarze są wyłączone.