Niedrogie rowery górskie

Niedrogie rowery górskie

Najpopularniejszymi rowerami, są zdecydowanie jednoślady górskie. Rowery uniwersalne, które nadają się zarówno do miejskich, codziennych przejażdżek, jak i na ciężkie, kręte, górskie trasy. Ważna zaletą rowerów górskich jest ich niewygórowana cena. 

Ceny rowerów górskich 

rowery górskie cenyJeżeli chodzi o rowery górskie, jest ich tak wiele, że będziemy niestety musieli się ograniczyć do kilku marek. Na szczęście tych bardziej znanych, co w tym przypadku oznacza lepszą jakość sprzętu. Chcąc zakupić naprawdę dobry i solidny rower górski, musimy być gotowi na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Jeżeli natomiast marzy się nam sprzęt dla profesjonalistów, ceny w tym segmencie sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednak statystyczny klient kupuje nieco tańsze modele, raczej nieprzekraczające tysiąca ośmiuset do dwóch i pół tysiąca złotych. Niby różnica wynosi „tylko” siedemset złotych, jednakże za te dodatkowe kilka stów, możemy otrzymać sprzęt, który na pewno będzie satysfakcjonujący. Rowery górskie ceny mają ustalone z góry. Oznacza to, że chcąc kupić dowolny model danej marki, jego cena w każdym miejscu będzie niemal identyczna. W tym przedziale cenowym warto polecić rowery górskie polskich firm, które naprawdę dają radę. To może zbyt mało powiedziane, ponieważ w konfrontacji, z niektórymi potentatami, ich testy wypadały znacznie lepiej. Nie jest to przypadek. W ostatnich latach, polscy producenci postawili na swoje marki i odnieśli spory sukces, czyniąc polskie marki znanymi też za granicą. 

Ten typ rowerów wybierają osoby aktywne, które lubią dla relaksu i podtrzymania formy, przejechać kilka lub kilkanaście kilometrów w tygodniu. Rowery górskie sprawdzają się niezależnie od rodzaju nawierzchni oraz warunków atmosferycznych, co chyba jest ich największą zaletą.

Komentarze są wyłączone.