Niesamowity suplement diety

Niesamowity suplement diety

Od dawna nie czułam się najlepiej. Cierpiałam przede wszystkim na różne dolegliwości pokarmowe. Miałam albo zaparcia, albo wzdęcia, czasem nawet biegunki. Nie wiedziałam już jakie leki brać, żeby było dobrze. Do tego byłam wiecznie zmęczona, ospała, a jednak w nocy nie mogłam zasnąć.

Oczyszczający suplement z alg

suplement z algi słodkowodnejSkoro nie pomagały żadne konwencjonalne leki to postanowiłam, że spróbuję czegoś naturalnego. Czytałam o różnych ziołach, kwiatach, owocach, które mogłyby mi pomóc w walce z zaburzeniami trawiennymi. Najbardziej to mnie przemówił suplement z algi słodkowodnej. Alga, zwana też chlorellą, miała mieć działanie oczyszczające. Usuwa złogi jelitowe, poprawia trawienie, usuwa metale ciężkie z organizmu i działa detoksykująco. To takie kompleksowe działanie, które zdecydowanie mi się podobało. Dodatkowo chlorella wzmacnia cały organizm, dostarcza mu mnóstwo składników mineralnych. Dzięki temu, że wybrałam suplement w tabletkach to nie przejmowałam się tym, że alga miałaby mieć morski posmak. Tak to nawet tego nie poczuję. A jak będzie dobrze i mi się spodoba to mogę kupić chlorellę w proszku i dodawać ją do koktajli. Zamówiłam małe opakowanie suplementu w internecie, że w razie czego nie wydam wiele pieniędzy jeśli coś mi nie podpasuje. Jednak szybko zamówiłam dwa kolejne opakowania. Czułam się fantastycznie przyjmując tabletki z chlorellą. Zapomniałam o wzdęciach i zaparciach, czułam się lekko i zdrowo. Lepiej też spałam w nocy i czułam się zrelaksowana.

Dzięki niesamowitemu suplementowi z chlorelli pozbyłam się dolegliwości trawiennych, uzupełniłam niedoboru mikroelementów i witamin i wzmocniłam swoją odporność. Chlorella jest naprawdę niesamowita i zawsze będę miała jej zapas w swojej apteczce. To dobra inwestycja w zdrowie.

Komentarze są wyłączone.