Nowatorskie połączenie led i halogenu

Nowatorskie połączenie led i halogenu

Światło jest takim bodźcem, które wręcz w magiczny sposób potrafi zmienić nastrój człowieka. Odpowiedni kolor, barwa oraz natężenie oświetlenia potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę, pod warunkiem że zostanie właściwie dobrane. Na szczęście duży wybór lamp wychodzi naprzeciw potrzebom człowieka.

Zalety led i halogenu w jednym

halogen led 50wSą miejsca, gdzie trzeba zapewnić odpowiednią ilość światła, przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo. Pod naszymi domami na podjazdach warto zamontować  mocną lampę. Podobnie zresztą na parkingach, chociażby celem odstraszenia potencjalnego złodzieja. Z przyczyn estetycznych również warto pomyśleć o dobrym świetle. Nic tak nie upiększa ludziom spaceru jak dobrze nakierowane mocne światło na pomnik, kościół, czy most. Wiele fabryk musi również być oświetlanych ze względu na obowiązujące przepisy. Niestety światło oznacza pobór prądu, a to wydatek, który na szczęście można ograniczyć dzięki sprawdzonemu oświetleniu halogen led 50w. Doskonale sprawdzają się w wyżej wymienionych sytuacjach. Szczelna obudowa oprze się wszelkim opadom atmosferycznym. Lampa nie powoduje promieniowania ultrafioletowego oraz podczerwonego, co szkodzi zdrowiu. Można ją podłączyć do czujników ruchu. Duży strumień świetlny ok. 4000 lumenów, w zależności od wersji, zapewni odpowiednią jasność. Zastosowanie elementów led znacznie ogranicza pobór energii. Dostępność tego oświetlenia jest bardzo pospolita, a sprzedawcy dają gwarancję bezawaryjnej pracy na 2 lata, natomiast żywotność określana jest na ok. 30 tysięcy godzin.

Dobre oświetlenie to bezpieczeństwo i wygoda. Na szczęście rozwój technologii oświetlenia pozwala zapewnić nam obydwie te zalety. Dodatkowo uda się zaoszczędzić na energii z uwagi na zastosowanie energooszczędnych komponentów w lampach. Halogen led 50w doskonale łączy w sobie najlepsze cechy obydwu tych technologii oświetlenia, sprawdzających się w wielu miejscach i sytuacjach.

Komentarze są wyłączone.