Nowoczesne kosze metalowe i nowe osiedle

Nowoczesne kosze metalowe i nowe osiedle

Pewnego dnia stwierdziłem, że czas wyprowadzić się z domku jednorodzinnego. Z pozoru wszystko wydawało się idealnie ale nie mogłem tak dłużej mieszkać. Zdecydowanie miałem za daleko do centrum, a na dodatek nie miłe sąsiedztwo przyprawiało mnie o bul głowy. W końcu zdecydowałem się, że czas na przeprowadzkę do bloku.

Nowoczesne kosze metalowe z perspektywy właściciela psa

nowoczesne kosze metaloweNiestety był tylko jeden problem. Od kilku lat byłem właścicielem dość sporego owczarka niemieckiego długowłosego i nie chciałem się rozstawać z moim najlepszym przyjacielem jakim był pies. Niestety nie wszystkie bloki były dla mnie przyjazne i nie akceptowały obecności zwierząt domowych. Pewnego dnia podczas spaceru zauważyłem całkiem nowe pojemniki na psie odchody z podajnikiem. Zwróciło to moją uwagę, ponieważ były całkiem inne od pozostałych. W końcu zainteresowałem się tematem i spostrzegłem, że w tym miejscu powstało nowe prywatne osiedle z pobliskim parkiem zabaw dla psów. Od razu postanowiłem, że to będzie idealne miejsce dla mnie i mojego owczarka. Nowoczesne kosze metalowe otaczały blok dlatego nie byłoby żadnego problemu z czystością oraz sprzątaniem po swoim pupilu. Zazwyczaj wytrzymałe kosze uliczne nie były tak wytrwałe na jakie wyglądały i nie nadawały się do wyrzucania nieczystości związanych z posiadaniem psa. Po skontaktowaniu się z właścicielem okazało się, że nie ma żadnego problemu dotyczącego obecności pieska. To mnie nie zwykle ucieszyło, ponieważ natychmiast chciałem się wprowadzić do nowego mieszkania.

Po wpłaceniu należnych pieniędzy poświęciłem dużo czasu na sprzedaż starego domku jednorodzinnego, ponieważ moda na mieszkanie na wsi powoli przemijała i coraz trudniej było o ponowne zainteresowanie. Na szczęście po pewnym czasie znalazł się ktoś chętny i kupił mój stary dom bez żadnego problemu. 

Komentarze są wyłączone.