Odkurzacz warsztatowy typu pneumatycznego

Odkurzacz warsztatowy typu pneumatycznego

Wielu właścicieli i pracowników warsztatów oraz firm usługowych branży przemysłowej szuka dobrego urządzenia, mogącego spełnić wymagania ekipy sprzątającej w danej firmie. Dlatego zważywszy na dużą liczbę zalet, często używa się odkurzaczy typu pneumatycznego, które posiadają bardzo długą listę zalet, które ujawniają się podczas pracy w warsztacie.

Jakie zalety posiada odkurzacz z systemem pneumatycznym?   

odkurzacz pneumatycznyPraca takiego odkurzacza jest niezwykle potrzebna w każdym miejscu pracy. Odkurzacz pneumatyczny przydaje się na przykład w zakładach wulkanizacyjnych czy na przykład warsztatach ślusarskich. Dzięki swojej konstrukcji wytworzone przez sprężarkę podciśnienie powoduje, że możliwe jest niezwykle szybkie i skuteczne zasysanie pyłu oraz drobnych zanieczyszczeń, powstających w procesie obróbki materiałowej. Tego typu odkurzacze mogą być także dostosowane do pracy w środowisku stolarskim, gdzie są odpowiedzialne za usuwanie pyłu oraz trocin drewnianych. Bardzo dużą zaletą odkurzaczy pneumatycznych dla warsztatów jest fakt, że ich budowa w żadnym stopniu nie przeszkadza w pracy, a pochłaniacz może być umieszczony w bezpośrednim sąsiedztwie stanowiska pracy. Odkurzacze tego typu słyną z bardzo dużej mocy oraz skuteczności pracy. Dzięki układowi pneumatycznemu możliwe jest bardzo szybkie odkurzenie nawet dużej ilości pyłu oraz drobin i opiłków metalowych. Za dobre działanie odpowiada także odpowiednia końcówka odkurzacza.

Większość firm, które oferują usługi warsztatowe, decyduje się na zakup odkurzacza pneumatycznego ze względu na jego niecenione walory funkcjonalne oraz ergonomiczne. Montując tego typu odkurzacz w firmie, mamy pewność, że warsztat oraz inne przedsiębiorstwo usługowe będzie posprzątane w nienaganny sposób w każdym dniu pracy.

Komentarze są wyłączone.